Back to top

Súťaž o 20 tisíc eur je späť!

Publikované: 27. apríl 2021 - 20:24
V sobotu si pred ligovým stretnutím DAC-Žilina môže trojica šťastlivcov z radov našich fanúšikov zakopať o rozprávkovú výhru.
Súťaž o 20 tisíc eur je späť!

Obľúbená súťaž pre fanúšikov je späť a cez víkend zavíta do našej MOL Arény!

Traja šťastlivci spomedzi fanúšikov žlto-modrých si môžu pred sobotňajším ligovým zápasom DAC-Žilina vykopať rozprávkovú prémiu 20 000 EUR. Stačí, ak sa zaregistrujete do súťaže stávkovej spoločnosti Fortuna SK a Únie ligových klubov. Ak sa pri žrebovaní na vás usmeje šťastena, dve a pol hodiny pred úvodom zápasu budete súťažiť o podiel na 20 000 EUR. V hre sú ale aj okamžité finančné výhry. Ak máte viac ako 18 rokov, neváhajte a prihláste sa do súťaže 20-TISÍCOVKA!

Pozor! Registrácia je už otvorená prebieha len online prostredníctvom webovej stránky www.fortunaliga.sk/20tisicovka.

Súťažiaci môžu predviesť svoje strelecké schopnosti a vyhrať rozprávkovú finančnú prémiu v hodnote 20.000 EUR od Fortuny. Vyžrebovaný súťažiaci má k dispozícii 10 streleckých pokusov z jedenástich metrov, 45 sekúnd a na bránke je len jeden otvor. Lopty musí súťažiaci nakopať v časovom rozmedzí do otvoru na plachte v bráne. Kope z jedenástich metrov, pričom lopty má rozostavené dopredu. Ak súťažiaci trafí päť lôpt do brány cez otvor, získava podiel na 20.000 EUR. Za každý premenený pokus získava kredity od Fortuny.

Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý, trafiť loptu do otvoru na plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a výhru príslušnej okamžitej výhry. Časový limit súťažiaceho je 45 sekúnd. Ak sa to súťažiacemu podarí z desiatich pokusov celkovo päťkrát, získava podiel na prémii vo výške 20.000 EUR od Fortuny.

Výšky okamžitých výhier:

1 gól = 20 EUR
2 góly = 50 EUR
3 góly = 100 EUR
4 góly = 200 EUR
5 gólov = 200 eur + podiel na 20 000 EUR

Pozor! Účasť v hre neznamená automaticky vstup na samotné stretnutie DAC-Žilina. Záznam súťaže odvysiela aj fortunaliga.tv počas priameho prenosu, v polčase nedeľného duelu.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?