Back to top

Súťaž o 20 tisíc eur sa vracia do MOL Arény!

Publikované: 7. november 2019 - 10:51
V polčase sobotňajšieho zápasu s Trenčínom si môžete zakopať o túto rozprávkovú výhru.
Súťaž o 20 tisíc eur sa vracia do MOL Arény!

Stávková spoločnosť Fortuna SK a Únia ligových klubov prinášajú aj v sezóne 2019/20 na štadióny našej ligy polčasovú súťaž 20-TISÍCOVKA. V sobotu si až traja šťastlivci z radov fanúšikov DAC môžu vykopať rozprávkovú prémiu 20 000 EUR. Stačí, ak sa pri vstupe do štadióna zaregistrujete u hostesiek Fortuna v žltom a ste v hre. Ak budete vyžrebovaní, cez polčas budete čeliť tajomnému brankárovi Mr. Zero. Ak ho prekonáte 5-krát, ste v hre o 20 000 EUR. V hre sú ale aj okamžité finančné výhry. Ak máte viac ako 18 rokov, neváhajte a prihláste sa do súťaže 20-TISÍCOVKA!

Súťaž #20TISICOVKA je pokračovateľom 20-TISÍCOVÉHO STRELCA a 20-TISÍCOVEJ STRELY, ktoré v uplynulých ročníkoch Fortuna ligy plnili polčasové prestávky fortunaligových zápasov. Ide o obľúbenú polčasovú súťaž pre fanúšikov jednotlivých klubov našej ligy. Hlavnou výhrou je pre fanúšikov rozprávková finančná prémia vo výške 20 000 EUR.

V BRÁNE OPÄŤ MR. ZERO

Súťaž sa odohráva vždy na jednom vybranom zápase v každom kole Fortuna ligy. #20TISICOVKA tak zavíta do všetkých miest a na všetky štadióny našej ligy. Na niektoré štadióny zavíta súťaž i viackrát. Súťaž je aj tento rok atraktívna a podobne ako vlani, aj tentoraz bude v bráne tajomný gólman Mr. Zero, ktorého identitu nepoznáme.

Každý súťažiaci má k dispozícii 5+1 streleckých pokusov zo značky pokutového kopu. Na bráne je natiahnutá plachta, v ktorej sú dva otvory.

Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý – dať gól. To znamená prekonať Mr. Zera v bráne a trafiť do otvorov na plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a výhru príslušnej okamžitej výhry.

1 gól = 20 EUR
2 góly = 50 EUR
3 góly = 100 EUR
4 góly = 200 EUR
5 gólov = podiel na 20 000 EUR

LOPTA HOP ALEBO TROP

Novým prvkom v sezóne 2019/20 je lopta „Hop alebo trop“. Je žltej farby a súťažiaci ju môže a nemusí využiť. Táto lopta výhru zdvojnásobí, ale ak súťažiaci ňou gól nedajú, prídu o všetko. V praxi to funguje tak, že žltú loptu si súťažiaci vyberá ako 6-tu v poradí. Ak dal z piatich pokusov napríklad dva góly, získava 50 eur. Ak si vyberie žltú loptu, môže získať po premenení pokusu získať 100 eur. Ak ale gól so žltou loptou nedá, nezískava nič. Pozor však, ak dá z piatich pokusov štyri góly, získava 200 eur. Ak si vyberie loptu "Hop alebo trop" a ňou premení pokus, získava 20 000 EUR. Ak ale gól s ňou nedá, nezískava nič. 

Zdroj: dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies