Szarka pre zranenie dva týždne bez futbalu

Publikované: 27. september 2016 - 9:34
Sobotňajšie víťazné stretnutie v Prešove malo nepríjemné následky pre autora tretieho gólu Ákosa Szarku. Najlepší strelec nášho mužstva v sezóne si opäť natiahol väzy v členku a najbližšie dva týždne bude pauzovať.

Dvadsaťpäťročný útočník si v prvom polčase sobotňajšieho ligového stretnutia Tatran-DAC (0:3) zlým dostúpením obnovil zranenie, ktoré ho vyradilo z hry v závere minulej sezóny. Na ihrisku napokon strávil osemdesiat minút a v 69. minúte krásnym volejom podčiarkol naše trojgólové víťazstvo. „Ákos dnes absolvoval vyšetrenie magnetickou rezonanciou so záverom natiahnutie väzov pravého členka. Dostal ortézu a čaká ho pauza približne desať až štrnásť dní,“ oznámil nepríjemnú novinku klubový lekár Dr. Zsolt Fegyveres.