Nachádzate sa tu

Tímeu Takács uviedli do funkcie riaditeľky Mestského kultúrneho strediska Benedeka Csaplára

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, december 4 - 10:36 | Správy
Tímeu Takács, ktorú na zasadnutí samosprávy 26. novembra voľbou ustanovili na čelo Mestského kultúrneho strediska Benedeka Csaplára, dňa 2. decembra uviedol do funkcie primátor mesta Dunajská Streda, Dr. Zoltán Hájos.
Tímeu Takács uviedli do funkcie riaditeľky Mestského kultúrneho strediska Benedeka Csaplára

Na pracovnom stretnutí, ktorého sa zúčastnili pracovníci centra, resp. Péter Iván, riaditeľ Galérie súčasných maďarských umelcov, dočasne poverený vedením strediska, primátor oboznámil prítomných s rozhodnutím samosprávy, resp. znova ubezpečil víťazku konkurzu o svojej podpore.

Ako povedal primátor, k tejto udalosti malo prísť už skôr, veď pozícia získaná konkurzom už za posledné dva mesiace prináležala víťazovi. „ Prajem jej, aby v nadchádzajúcich piatich rokoch bola úspešná, aby mala taký tím, o ktorý sa v tejto zodpovednej práci bude môcť oprieť“ - povedal Zoltán Hájos, a dodal, že verí novej riaditeľke, veď  niekoľko rokov dokazovala, dokazuje: aj v mestskom úrade odvádzala dokonalú prácu.

Nová vedúca sa potom na krátko stretla na pracovnej schôdzi zo svojimi spolupracovníkmi.

Tímea Takács, ktorá bola vedúca odboru školstva, sociálnych vecí, športu a kultúry na mestskom úrade, dňom 1. decembra vymení na poste povereného riaditeľa Pétera Ivána. Predtým mestské kultúrne stredisko dlhé roky viedla Ildikó Ibolya.