TJ KOVO Beluša - DAC B/Vrakúň 1:1

Publikované: 24. apríl 2017 - 15:30
Sablerov gól zabezpečil cenný výsledok z ihriska štvrtého tímu tabuľky. Na bodovom zisku mal podiel aj brankár Száraz, no v závere mal bližšie k víťazstvu náš omladený B-tím.

TJ KOVO Beluša - DAC B/Vrakúň 1:1 (1:0)

23. apríla 2017, nedeľa, 16.00 hod

Góly: 24. Mujkoš - 55. Sabler

Rozhodoval: Šandrik - 100 divákov

DAC B/Vrakúň: Száraz - Varga, Szépe, Pagáč, Bajić - Bazsó, Nagy - Moďoroši (78. Polák), Domonkos, Iván (65. Szelle) - Sabler. Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „Bol to výborný treťoligový zápas. Z našej strany dostali príležitosť štyria chlapci z devätnástky, ktorí tento víkend nemali ligové kolo a milo potešili. Podali dobré výkony, som rád, že sa v tejto lige nestratili a ukázali prísľub do budúcnosti. Odohrali sme dobrý zápas, dovolím si tvrdiť, že po celých deväťdesiat minút sme boli mierne lepším tímom herne na ihrisku. V prvom polčase nebolo veľa šancí, súper zahrával veľa štandardných situácií, žiaľ, jednu sme nepozornosťou neubránili. My sme sa dostali do jednej-dvoch dobrých situácií, ale neskórovali sme. V druhom polčase sme chceli zvýšiť aktivitu, vystupňovať tempo, čo sa nám aj podarilo, a rovnako po štandardnej situácii sme sa presadili a prakticky na začiatku polčasu vyrovnali na 1:1. Potom sa obe mužstvá snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, pri dvoch čistých šanciach súpera nás podržal Száraz. V závere sme boli blízko víťazstva, mali sme dve čisté gólové šance, ale žiaľ ani my sme ich nepremenili. Z celkového pohľadu to bol jeden z našich najlepších výkonov v jarnej časti a bod je pre nás cenný. Vzhľadom k priebehu je deľba bodov zaslúžená. Potešil ma fakt, že sme podali dobrý kolektívny výkon a všetci mladí chlapci ukázali svoj potenciál.“

V ďalšom kole privítame suseda v tabuľke, TJ Družstevník Veľké Ludince. Stretnutie 27. kola III. ligy začína v nedeľu 30. apríla o 16.00 hodine vo Vrakúni.

Zdroj: fcdac.sk