Back to top

Užite si krásy Žitného ostrova!

Publikované: 28. august 2019 - 10:54
DAC a Kukkonia pozývajú fanúšikov do Dunajskej Stredy v srdci Žitného ostrova už v týždni pred nedeľným zápasom!
Užite si krásy Žitného ostrova!

V nedeľu sa v MOL Aréne predstaví bratislavský Slovan, náš tradičný rival. Oprávnene teda očakávame pravú futbalovú bitku v skvelej atmosfére. Vstupenky sa bleskurýchlo míňajú a my veríme, že skutočná futbalová atmosféra sa zo štadióna prenesie aj do mesta a jeho okolia.

Pre fanúšikov sme pripravili viacero sprievodných akcií, ktoré ale zatiaľ zostávajú zahalené rúškom tajomstva.

DAC a Kukkonia pozývajú fanúšikov do Dunajskej Stredy, do srdca Žitného ostrova! Navštívte nás už v týždni pred zápasom a užívajte si krásy Kukkonie! V sobotu a nedeľu (31. augusta - 1. septembra 2019) môžete navyše využiť aj rôzne zľavy poskytnuté našimi partnermi.

Thermalpark v Dunajskej Strede ponúka v sobotu 20% zľavu všetkým návštevníkom, ktorí preukážu vstupenku na súboj DAC-Slovan alebo platnú permanentku. Reštaurácia Hotela Legend v susedstve Thermalparku ponúka svojim návštevníkom takisto zľavu 20%.

V sobotu 31. augusta môžete ochutnať menu Kukkonia vo Villa Rosa s mimoriadnou zľavou 20%, takisto preukázaním vstupenky/permanentky. V Chili House v Dunajskej Strede sa môžete počas celého víkendu najesť s 20% zľavou (táto zľava sa nevzťahuje na denné menu).

Nakúpte v predajni ISTERMEAT (Povodská cesta 13, Dunajská Streda) minimálne v hodnote 30 eur a vyhrajte 2 vstupenky na zápas DAC-Slovan! Súťaž prebieha do 30. augusta 2019.

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Cookies