Back to top

V MALOM BLAHOVE SA ZABÁVALI NA BATÔŽKOVOM PLESE

Publikované: 3. február 2016 - 9:48
Na tradičnom fašiangovom plese Občianskeho združenia Sikabony (Malé Blahovo), ktorý sa uskutočnil v spoločenskom dome, sa opäť zabávalo veľa ľudí.

Posledný víkend plynul v spoločenskom dome veľmi príjemne a zmysluplne, pretože najaktívnejšia mimovládna civilná organizácia tejto časti mesta, opäť usporiadala ples. Podľa predsedu združenia, Ferenca Simona, cieľom tohto večera bol aktívny odpočinok, ktorý slúži aj budovaniu komunity, je dostupný každému a na ktorom sa všetci dobre zabavia. Práve preto zvolili formu batôžkového plesu, kde vstupné je naozaj len symbolické, aby si ho mohol každý dovoliť.
„Cieľom každej našej akcie je, aby oslovil čo najviac ľudí, aby ich zapojil do života komunity, takých, ktorí sa dobre cítia v spoločnosti ostatných. Aj tento ples sa uskutočnil vo vypedanej sále, museli sme pridať aj náhradné stoličky, aby sme usadili takmer sto ľudí. Hudba bola vynikajúca, kostýmy nádherné - vstup na ples bol nimi totiž podmienený - na záver sme ich aj vyhodnotili. Tombolu sme žrebovali prostredníctvom  vlastného kolesa šťastia, čo sa každému veľmi páčilo“, dodal Ferenc Simon.

Tržbu z fašiangového plesu investuje spoločnosť do ďalších svojich podujatí ako je napr. Deň matiek a Deň detí. 

Toto ste už čítali?

Cookies