Nachádzate sa tu

V Materskej škole na Námestí priateľstva menovali novú riaditeľku

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, december 23 - 08:12 | Správy
V piatok v dopoludňajších hodinách prišiel do Materskej školy na Námestí priateľstva primátor nášho mesta, aby osobne odovzdal Márii Pónya menovací dekrét.
V Materskej škole na Námestí priateľstva menovali novú riaditeľku

Hostí, Zoltána Hájosa, primátora Dunajskej Stredy a Tímeu Molnár, vedúcu odboru školstva, sociálnych vecí, športu a kultúry deti prekvapili a pozdravili očarujúcim vianočným programom.

Pán primátor sa poďakoval za milé privítanie a pred zhromaždenými pracovníkmi škôlky odovzdal Márii Pónya menovací dekrét. Povedal, že ako doteraz poverená riaditeľka sa úspešne prezentovala pri voľbe, aj rada školy jej vyslovila dôveru. „Verím, že aj v budúcnosti bude vo svojej práci úspešná, bol by som rád, keby aj kolektív stál pri nej a pomáhal jej. Do budúcna jej prajem veľa úspechov, zdravia, vytrvalosti“ - povedal Zoltán Hájos. 

Tímea Molnár nášmu portálu povedala, že teraz menovaná riaditeľka už istý čas bola poverená vedením materskej školy. Popri tom, že do novembrového konkurzu  predložila úspešný plán, na základe ktorého jej vyslovila dôveru aj rada školy, sme dostávali veľmi pozitívne ohlasy tak zo strany rodičov ako aj jej kolegýň. Dodala, že síce nie iba vďaka Márii Pónya, ale v tomto roku stúpol počet zapísaných detí do tejto materskej školy o 24, čo tiež dokumentuje, že na riaditeľský post bola menovaná vhodná osoba. 

(rovin)