Back to top

V pondelok sa začína predaj permanentiek

Publikované: 9. jún 2022 - 15:55
Predaj permanentných vstupeniek na zápasy v MOL Aréne počas nového súťažného ročníka 2022/23 DAC spúšťa v pondelok 13. júna.
V pondelok sa začína predaj permanentiek

Podobne ako po minulé roky, predaj permanentných vstupeniek na novú sezónu bude aj tentoraz prebiehať v dvoch fázach. V tej prvej si môžu predkupné právo uplatniť majitelia permanentiek z nedávno skončeného súťažného ročníka. Toto predkupné právo, počas ktorého si môžete zabezpečiť sedenie na rovnakom mieste ako doteraz, bude platiť v období od 13. do 24. júna. Držitelia permanentných vstupeniek z minulej sezóny, ktorí si z nejakej príčiny v uvedenom období nevedia obnoviť svoju permanentku, budú mať samozrejme možnosť kúpi aj po 24.6.2022, ale klub im už nebude vedieť garantovať pôvodné miesto.

V prípade nákupu v pokladni alebo v DAC store je pre uplatnenie si predkupného práva potrebné predložiť permanentnú vstupenku zo sezóny 2021/22. Pri online nákupe postačuje uviesť číslo permanentky.

Druhá fáza predaja - pre nových kupujúcich - bude spustená 25. júna.

Predaj permanentných vstupeniek bude prebiehať do 10. júla 2022 a zakúpiť si ich môžete tromi spôsobmi: v pokladniach MOL Arény, v DAC store a online.

Cenník permanentných vstupeniek sa ani v tomto roku nemení.

Viac informácií vrátane rozpisu otváracích hodín prinesieme neskôr.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies