Back to top

V utorok deň bez áut

Publikované: 21. september 2020 - 12:12
22. septembra v čase medzi 9.-15. hodinou vládu nad Hlavnou ulicou prevezmú chodci. Úplne presne od Mestského úradu po Mestské kultúrne centrum Benedeka Csaplára čakajú na ulici malých aj veľkých výborné programy a užitočné informácie.
V utorok deň bez áut

Budú hry na šikovnosť, dopravné kvízy, interaktívne zamestnania, čítanie rozprávok, hovory o životnom prostredí, predstavenie bicyklov, dopravných prostriedkov s elektrickým pohonom, remeselné práce a práce týkajúce sa ochrany zdravia, možnosť fotografovania sa a veľa ďalších zaujímavých vecí.

Počas dopoludňajších hodín čakajú na návštevníkov rôznych vekových kategórií zaujímavé a dôležité informácie z oblasti životného prostredia a ochrany zdravia, tieto však čakajú najmä na deti v predškolskom veku, kým v popoludňajších hodinách sa žiaci základných škôl dozvedia dôležité informácie a v rámci dňa bez áut ich čaká aj dobrá zábava. 

Otvorenie Dňa mobility bude o 10. hodine pri Mestskom kultúrnom centre Benedeka Csaplára, avšak záujemcovia už od 9. hodiny si môžu vyjsť na vychádzku do nezvyčajne čistého priestoru bez výfukových plynov. Od 13. hodiny popoludní vás svojimi piesňami potešia chovanci Tünde Kevicky.

Veríme, že pestrý program, rôzne činnosti vzbudia záujem našich obyvateľov. Všetkých Vás s láskou očakávame!

P. S. Dávajme na seba aj na iných pozor: nosenie rúšok a dodržiavanie hygienických opatrení je nevyhnutné v záujme zdravia nás všetkých!

Primátor  Zoltán Hájos

Toto ste už čítali?

Cookies