Back to top

„Vakkantó“ – predajňa milovníkov psov

Publikované: 18. máj 2020 - 8:37
V septembri 2018 na sídlisku Sever, na ulici Istvána Gyurcsóa, otvorila svoje brány Vakkantó – predajňa priateľov psov. Kupujúci tu za prijateľné ceny nájdu potravu a iné potreby pre zvieratá v strednej a vysokej kvalite.
„Vakkantó“ – predajňa milovníkov psov

V našom rodinnom podniku zameranom na potravu pre zvieratá návštevníkov víta Stui, jeden a pol ročný francúzsky buldog. V širokej ponuke tovaru kupujúci nájdu v rôznom prevedení a za prijateľné ceny potravu pre psy, mačky, vtáky aj prežúvavce. Nájdete tu maďarský, slovenský i český výrobok. Ako jediní v okrese Dunajská Streda ponúkame granule pre psy vyrobené v Taliansku v prémiovej kvalite s názvom Primordial, ktoré obsahujú 70% mäsa, 30% zmesi z ovocia a zeleniny. Popri tom, že byvolej, jelenej či kačacej chuti neodolá ani jeden domáci miláčik, z vlastnej skúsenosti vieme, že prospieva aj svalstvu, stavbe tela a srsti zvieraťa. Vôbec neobsahuje obilie. Ďalej v tejto kvalite ponúkame granule Freedog by Alddog a Centoundinci.

Našim zákazníkom poskytujeme odbornú pomoc, ponúkame potravu tak pre malých ako aj väčších zvieracích miláčikov, berúc do úvahy ich rasu a vek. Spomedzi výživových doplnkov sa najväčšej obľube tešia Piper konzervy, ktoré obsahujú 60% mäsa, v zložení divina s tekvicou, kuracie srdcia s hnedou ryžou, teľacia pečeň so zemiakmi, prepelica, zajac – čo hne ešte aj s ľudskou fantáziou. V ponuke figurujú aj alu tašky, kúsky určené na odmenu, sušené pochúťky, rôzne hračky, obojky, vôdzky, lôžka, misky, šampóny. S potešením splníme požiadavky zákazníkov a zadovážime aj iné výnimočné výrobky, ktoré zvierací miláčikovia podľa ich majiteľov potrebujú. Ponúkame aj darčekové poukážky.

Nájdete nás aj na Facebooku a Instagrame. Časom by sme chceli zriadiť aj internetový predaj. Máme v pláne aj zriadenie psej kozmetiky, ale aj zvieracieho hotela, kde by sme prijímali zvieracích miláčikov bez ohľadu na druh. V našich predstavách je to jeden veľký zelený priestor, s pohodlnými miestami na spánok, kde by majitelia s kľudným svedomím nechávali na istý potrebný čas svojich miláčikov.

Naša prevádzka očakáva návštevníkov v pracovných dňoch od deviatej do dvanástej hodiny, popoludní od jednej do večera do šiestej hodiny. V sobotu máme otvorené iba v dopoludňajších hodinách. V nedeľu máme zatvorené

Príď nás navštíviť aj so svojím miláčikom.

(PR článok)

Toto ste už čítali?

Cookies