Nachádzate sa tu

Varga Lívia reprezentovala Slovensko v Nemecku

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, marec 13 - 12:35 | Farebné
Varga Lívia z Dunajskej Stredy sa v októbri stala majsterkou Slovenska v líčení a minulý víkend vďaka svojmu víťazstvu mohla reprezentovať Slovensko v nemeckom Düsseldorfe na medzinárodnom finále.
Varga Lívia reprezentovala Slovensko v Nemecku

Vizážistka z Dunajskej Stredy takto okomentovala súťaž: „Vďaka môjmu slovenskému šampionátu som sa 10. marca mohla zúčastniť súťaže Beauty Messe Düsseldorf Internationale Makeup Maisterschaft. Tentokrát som bohužiaľ, nezískala žiadne ocenenie. 1. miesto si odnieslo dievča z Nemecka, po nej 2. miesto britské dievča a tretie získala Rakúšanka.

Téma bola "Urban Summer", čiže jemný make-up. Čo ma však dorazilo, že preferovali naozaj neviditeľný make-up. Moja tvorba bola naozaj jemná, a hlavne v porovnaní s mojim štýlom...ale aj napriek tomu to bolo priveľa... Medzitým som získala veľa zážitkov, spoznala som veľa ozajstných profesionálov, ako napríklad Zuzku Székelyovú, ktorá zastupovala Maďarsko. Ona sa hneď vkradla do môjho srdca aj s jej kamarátkou Angélou. Výstavu každému doporučujem, jej obrovskou sálou a ponukou na každého zapôsobí. Ďakujem, že som mohla zastupovať Slovensko, a samozrejme ďakujem každému, kto mi fandil a myslel na mňa.“