Back to top

Vážení terajší aj voľakedajší obyvatelia Dunajskej Stredy!

Publikované: 14. marec 2018 - 17:37
Rodná zem, mesto, to je to miesto, ten kus zeme, ktoré znamená domov, rodinu, priateľov, známych, pekné i tie menej pekné spomienky, viažeme sa na ňu tisíckami pút, spomienkami, to je to, kam sa vždy s radosťou vraciame, ak sme ju museli opustiť. My, obyvatelia Dunajskej Stredy, často myslíme na tých našich kamarátov z detstva a príbuzných, ktorých osud zavial do sveta a späť do nášho mesta zavítajú na návštevu len za čas. Obraciame sa na Vás v mene samosprávy s výzvou:
Vážení terajší aj voľakedajší obyvatelia Dunajskej Stredy!

Milí Dunajskostredčania niekde vo svete!

Hoci je na svete  veľa takých miest, kde sa človek cíti dobre, pocit skutočného domova mu však môže dať len rodné mesto. Preto hľadáme a pozývame bývalých občanov mesta, ktorí dnes žijú v zahraničí, aby  28. apríla 2018, pri príležitosti Dní sv. Juraja a hodov, prišli domov na 4. stretnutie dunajskostredských rodákov. Bude nám radosťou pospomínať na minulosť, prosím, poctite nás návštevou!

 

R.S.V.P. prosím oznámiť najneskôr do 6. apríla 2018 na emailovej adrese primator [at] dunstreda.eu (primator [at] dunstreda.eu).

Prosím Vás, k mailu pripojte aj Váš krátky životopis. Viac informácií Vám zašleme na adresu, ktorú nám oznámite.

Teším sa dovidenia!

S pozdravom,

JUDr. Hájos Zoltán primátor

 

Milí Dunajskostredčania!

Prosím, zašlite túto pozvánku Vašim príbuzným, respektíve im oznámte, že ich pozývame domov, aj keď len na malú chvíľu, aby sme spolu oslavovali a tešili sa navzájom.

Toto ste už čítali?

Cookies