Back to top

Veľkolepý deň detí na ihrisku Lidl

Publikované: 3. jún 2022 - 14:36
V roku 2020 sa spoločným úsilím podarilo vyhrať detské ihrisko Lidl, ktoré vlani postavili a v tomto roku už bez obmedzení môžu využívať tí najpovolanejší, deti.
Veľkolepý deň detí na ihrisku Lidl

Zástupcovia podniku Lidl uviedli, že ihrisko sa vlani postavilo a oficiálne aj odovzdalo vďaka viac ako 508 tisíc odovzdaných hlasov, a v tomto roku už konečne mohli deťom pripraviť skutočnú zábavu.

Predseda komisie samosprávy pre mládež a šport Krisztián Nagy sa podniku poďakoval za úžasné ihrisko, obyvateľom za množstvo hlasov, vďaka ktorým dosiahli, že obchodný reťazec Lidl ihrisko postavil. Uviedol, že na mieste niekdajšieho sídliskového ihriska postavené nové ihrisko určite prinesie dnešným deťom toľko radosti, ako to niekdajšie vtedajším deťom. Poprosil deti a ich rodičov, aby ho užívali s radosťou, ale aj chránili toto milé, nápadité, bezpečné miesto na voľnočasové aktivity. Pripomenul, že obyvatelia mesta majú opäť možnosť získať ďalšie verejné priestranstvo určené na voľnočasové aktivity, a to v rámci projektu obchodného reťazca Kaufland s názvom K Park.

Po krátkych príhovoroch pásku ihriska Žihadielko tentoraz slávnostne prestrhli ich hlavní užívatelia, deti. A potom sa začala do popoludnia trvajúca zábava: na deti čakalo maľovanie na tvár, šikovnostné hry, skákací hrad a, samozrejme, včielka Maja.

-rovin-

Toto ste už čítali?

Cookies