Back to top

ViOn B/Vráble - DAC B/Vrakúň 0:4 (0:1)

Publikované: 15. august 2017 - 10:46
V súboji dvoch B-tímov dosiahol DAC jednoznačné víťazstvo a po dvoch kolách má plný počet bodov. Podľa šancí mohol byť rozdiel v skóre dokonca ešte výraznejší.


FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble B - DAC B/Vrakúň 0:4 (0:1)

12. augusta 2017, sobota, 17.00 hod

Góly: 40. Iván, 48. Kosorin, 64. Grebač, 76. Csóka

Rozhodoval: Šandrik - 150 divákov

DAC B/Vrakúň: Slávik - Kosorin, Janček, Varga, Bajić - P. Nagy, Tešlár - Moďoroši (65. Mészáros), Domonkos (77. Szelle), Iván (72. Csóka) - Grebač. Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „Po takom výsledku musím byť spokojný. Chlapci podali veľmi zodpovedný, kolektívny a oduševnený výkon, predviedli veľa kvalitných vecí. Víťazstvo sa nerodilo ľahko, ale od prvej minúty sme boli jasne aktívnejším mužstvom, išli sme za víťazstvom a súpera sme prakticky celé stretnutie do ničoho nepustili. Diktovali sme tempo zápasu, ktorý prebiehal podľa našich predstáv. Jednoznačný výsledok je čerešničkou na torte, strelili sme štyri pekné góly a mali sme aj ďalšie šance. Som veľmi rád, že po úspešnom domácom zápase sme dokázali vyhrať vonku takýmto spôsobom. Nebolo to ľahké stretnutie, veď aj súper má svoju kvalitu, nastúpilo u nich zopár hráčov z áčka. Aj kvôli tomu je naše víťazstvo veľmi cenné a už sa tešíme na domáce derby s Gabčíkovom.“

Nasleduje žitnoostrovské derby: v sobotu 19. augusta zavíta so Vrakúne susedné Gabčíkovo. Výkop je o 17.00 h.

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Cookies