Back to top

VIP Silver menu na stretnutie DAC-Sereď

Publikované: 5. august 2020 - 20:08
Ponuka Silver VIP na otvárací zápas sezóny - prvý je len jeden!
VIP Silver menu na stretnutie DAC-Sereď

Cez víkend opäť ožije MOL Aréna! V úvodnom kole novej sezóny si v nedeľu 9.8.2020 zmeriame sily s mužstvom ŠKF Sereď. Výkop je o 18.00 hod.

Aj v novom súťažnom ročníku pokračuje tradícia: k zápasom najlepších futbalových tímov Slovenska pripájame aj jedinečný kulinársky zážitok s chuťami nášho regiónu.

Pri príležitosti nedeľného ligového stretnutia sme pre návštevníkov Silver VIP opäť prichystali špeciálne menu. Zažite príjemný podvečer v MOL Aréne, kde na vás čaká výnimočný zážitok a skvelé menu v najlepších priestoroch štadióna!

V SILVER časti Vás čaká aj zábavné prekvapenie, preto neváhajte a doneste so sebou aj vaše deti!

VIP Silver vstupenka poskytuje možnosť sledovať zápas z VIP zóny, ktorá ponúka skvelý výhľad na ihrisko MOL Arény. VIP Silver otvárame už 2 hodiny pred začiatkom zápasu, takže máte pred zápasom dostatok času vychutnať si tradičné a chutné jedlá s priateľmi alebo rodinou.

Menu pre VIP Silver zostavuje šéfkuchár reštaurácie Villa Rosa Imrich Bindics. K jedlu sú k dispozícií aj vinné striky pred zápasom a v polčase, kým v polčasovej prestávke si pochutnáte na dezertoch od Kukkonie. Vo VIP Silver nájdete tiež cashless bar s ďalšími nápojmi.

Ponúkame skvelé miesto na strávenie príjemných chvíľ s priateľmi či rodinou - VIP Silver je garancia zábavy a výborného zážitku.

Pred zápasom sa brány VIP sektorov otvárajú už o 16.00 hod. V reštaurácii St. Nicolaus SILVER LOUNGE sa bude podávať nasledovné menu:

St. Nicolaus SILVER LOUNGE menu 9. augusta 2020

Teplý bufet - podávame od 16:00 hod.
Medailóniky z bravčového karé so smotanovo-medovo omáčkou a ružovým korením, varené koktailové zemiaky s vňatkou a maslom, jazmínová ryža
Maďarský pikantný hovädzí guláš s domácimi karlovarskými knedľami
Pečená domáca klobása s horčicou, čalamádou a domáci chlieb
Gratinovaný karfiol so syrom

Dezert - podávame od 18:45 hod.
Kukkónia dezert s ovocím
Ťahaná tvarohová štrúdľa
Moravský koláč so slivkovým lekvárom

Nápoje
Welcome drink do 18.00 (strik z vína SKIZO Irsai Olivér 2019, Sauvignon Blanc 2019 a Kékfrankos Sauvignon Rosé 2019, Badacsonyi borvidék, Maďarsko)
Sóda v neobmedzenom množstve
Víno v polčase zdarma (strik z vína SKIZO Irsai Olivér 2019, Sauvignon Blanc 2019 a Kékfrankos Sauvignon Rosé 2019, Badacsonyi borvidék, Maďarsko)

Jednotná cena VIP Silver vstupeniek je 35 eur, s DAC CLUBCARD 30 eur. Počas predpredaja ponúkame až tri možnosti na ich zakúpenie: v online predaji, v pokladniach MOL Arény a vo fanshope DAC store počas otváracích hodín. Pre informácie o otváracích hodinách kliknite sem.

VIP Silver:
Cena VIP Silver vstupenky - 35 eur (s DAC CLUBCARD 30 eur)
Cena zahŕňa nasledovné SILVER menu, ktoré pripravil šéfkuchár reštaurácie roka Villa Rosa, Imrich Bindics:
- Welcome drink do 18.00
- Teplý bufet od 16.00
- Dezert o 18.45- Sóda v neobmedzenom množstve- Welcome drink a víno v polčase zdarma
- SILVER level VIP sedenie v centrálnej časti hlavnej tribúny

Link na online predaj: http://www.dac1904.sk/sk/zobraz.asp?id=online-predaj

Na VIP sedadlá sa neuplatňujú žiadne zľavy pre deti, dôchodcov, ZŤP a vozičkárov.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies