Víťazstvo družstva DAC B

Publikované: 8. august 2016 - 14:49
V druhom zápase sa DAC B dočkal víťazstva, gólom letnej posily Martina Huberta porazil Baník Horná Nitra najtesnejším rozdielom 1:0.

DAC B/Vrakúň - FC Baník HN Prievidza & Handlová 1:0 (0:0)

7. augusta 2016, nedeľa, 17.00 hod

Gól: 46. Hubert

Rozhodoval: Fehér - 200 divákov

DAC B/Vrakúň: Slávik - Pagáč (71. Csóka), Szépe, Varga, Fertaľ - Bazsó, Simon - Vida (90. Tóth), Sandal (81. Végh), Hubert - Kondrlík. Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „Chceli sme odčiniť nešťastnú prehru spred týždňa, s výsledkom preto môžeme byť spokojní. Zápas sme začali veľmi dobre, hneď v 15. sekunde mal šancu Kondrlík. Celý prvý polčas sme boli lepší. Škoda, že sa nám nepodarilo skórovať, vytvorili sme si niekoľko dobrých príležitostí. V druhom polčase sme dali hneď v prvej minúte úvodný gól. Simon získal v strede loptu, Hubert si nabehol za obranu na kolmú prihrávku a krížnou strelou prestrelil brankára. Potom, možno podvedome z minulotýždňového zápasu, sme sa zamerali viac na defenzívu, dopredu sme boli menej aktívni. Súper samozrejme ožil, vytvoril si niekoľko nebezpečných situácií, ale našťastie sme ich ustáli, záver sme si ustrážili a podarilo sa nám zápas doviesť do víťazného konca. Dúfam, že do ďalších zápasov prenesieme tie dobré veci, chybičky sa budeme snažiť odstrániť.“

V tretí hrací deň sa DAC B prvýkrát v sezóne predstaví vonku, v nedeľu 14. augusta o 17.00 hod nastúpi v Dubnici nad Váhom.