Víťazstvo prvoligového áčka nad juniormi

Publikované: 23. január 2016 - 17:18
Stretnutie našich dvoch dospelých tímov prilákal aj v mrazivom počasí peknú návštevu, ktorá videla víťazstvo prvoligového áčka nad juniormi.

Do zostavy A-tímu sa vrátil Davis, chýbali však zranený Štepanovský, pre drobné šrámy Ľupták, Pačinda a Simon, reprezentant Polievka a z rodinných dôvodov Kwin.

Napriek mrazivému počasiu si na stretnutie našich dvoch tímov našli v hojnom počte cestu aj diváci, ktorí videli góly až v poslednej dvadsaťminútovke. Po Mészárosovej prihrávke otvoril skóre Černák, na 2:0 zvýšil ďalší dorastenec Kollár a na druhej strane minútu pred koncom Nagyov priamy kop poslal hlavou do siete Polák.

Po šestnástich dňoch tvrdej prípravy nasleduje pre hráčov A-mužstva krátky výdych, od stredy sú však na programe opäť dvojfázové tréningy. Najbližšie prípravné stretnutie sa uskutoční v sobotu 30. januára o 11.00 hod, kedy opäť na umelom ihrisku za štadiónom privítame maďarského treťoligistu Győri ETO FC.

Góly: 72. Černák, 74. Kollár - 89. Polák

DAC A, I. polčas: Milošovič - Radina, Michalík, Pagáč, Brašeň - Černák, Straka, Asanović, Stephens - Szarka, Mészáros. II. polčas: Tujvel - Pagáč, Trajcsik, Ljubičić, Davis - Mészáros, Horváth, Sarr, Stephens - Černák, Kollár. Tréner: Tomislav Marić.

DAC B: Slávik - Bódis, Egri, Polák, Varga - Csóka, Gacsal, Nagy, Fedor - Kondrlík, Tóth. Striedali: Gulyás, Kelemen, Wurczel, Hamdaoui. Tréner Balázs Borbély.