Back to top

VOVO LAND TALKS – večer príležitostí

Publikované: 31. marec 2016 - 11:48
5. apríla v Mestskom kultúrnom stredisku uvíta záujemcov nevšedný program, VOVO LAND TALKS- večer príležitostí.
VOVO LAND TALKS – večer príležitostí

Počas večera Ádám Szalay, televízna osobnosť a motivačný tréner, sa so záujemcami podelí o svoje skúsenosti. Témou večera bude metóda Jacka Canfielda, amerického coacha, ktorá sa stala známou pod názvom „Kód úspechu”. Trénera školil osobne sám Jack Canfield, populárny majster-učiteľ filmu Tajomstvo - The Secret - spoluautor svetoznámej série kníh: Slepačia polievka pre dušu.

Vystupujú: Ádám Szalay – televízna osobnosť, motivačný tréner, Frigyes Bott – vinár, Zsolt Bindics – ekonomický expert, Krisztina Bokros „Maja” – speváčka, moderátorka večera.

Čo vám môže dať „večer príležitostí“?

Môžete spoznať také praktické metódy, ktorých aplikáciou začnete okamžite zlepšovať kvalitu svojho života.  Ádám a jeho hostia vás naplnia  nadšením a energiou: prostredníctvom motivujúcich  príbehov zo života sa dozviete ako si môžete vybudovať kariéru, zvýšiť príjmy, ako žiť v šťastnom partnerskom vzťahu, ako byť spokojným so svojím zovňajškom .

Prečo dokáže tento večer ukázať východisko z problematických situácií?

Pretože spoznáte vzorec k riešeniu problémov a pochopíte ako môžete pomôcť sám sebe, keď sa vám nedarí. Ádám sa s vami podelí o tri tajomstvá najúspešnejších ľudí - a prostredníctvom svojich hostí vám aj ukáže ako sa dá teória pretaviť do praxe.

Pochopíte, aké sú pasce mysle a naučíte sa ich zbaviť.

Čo znamená "skok na ďalšiu úroveň"?

Podstatou večera je naučiť sa svoju myseľ orientovať na príležitosti. Spoznáte šesťstupňový model, ktorý vám pomôže pri identifikovaní svojho odrazového  bodu. Pomocou tohto nového pohľadu budete vedieť výrazne zlepšiť svoje výsledky a postúpiť o krok vyššie po imaginárnom rebríku úspechu.

Prečo by ste sa mali zúčastniť večera?

- lebo zvýši vašu sebadôveru a pomôže vám nájsť harmóniu v každodennom živote

- lebo vás naučí systémovo premýšľať a uvedomiť si, ako dosiahnuť svoje ciele sústredením sa na podstatu

- lebo si uvedomíte ako môžete zlepšiť svoju komunikáciu a efektívnejšie sa uplatniť.

Vstupenky je možné zakúpiť si v predpredaji za 9 eur, na mieste za 11 eur - vo Vovo Land, Focus Music Shop a MsKS.

(-)

Toto ste už čítali?

Cookies