Výhra Dunajskej Stredy

Publikované: 4. apríl 2017 - 10:11
V nedeľu sa konal druholigový zápas hádzanárok dunajskostredského športového klubu s Lehnicami.

Oduševnené publikum v mestskej športovej hale povzbudzovalo oba žitnoostrovské tímy, ale už od začiatku stretnutia mali domáci navrch. V druhej polovici prvého polčasu Lehničanky znížili šesťgólový náskok, keďže Dunajskostredčanky sa párkrát unáhlili, a tak zvíťazili v prvom polčase len o tri góly.

V druhom polčase gólový rozdiel znova narastal, nakoniec žlto modré zvíťazili sebavedomo  30 : 17.

Dunajská Streda - Lehnice 30:17 (14:11)

Hráčky a góly Dunajskej Stredy: : Bundová L., Szalayová M. 1, Szeiffová É., Gorejová P. 4, Nagyová O.2, Kázmérová V. 1, Viola Á. 1, Szabóová K., Németh Brunczvik N. 5, Bugárová V., Straková M. 7, Bugárová C. 4, Bugárová K., Tóthová T. 5, Vasmerová K.
Trénerka: Silvia Priklerová, Vedúca tímu: Brunczvik Tünde

Hráčky a góly Lehníc: Helészová M. 4, Potocsiová V. 1, Moroviková T. 4, Németh E. 1, Janáková R., Šnegonová L., Józanová R. 4, Klinerová E. 3, Radoková Gy., Vargová B., Kürtiová  S., Macsalyová I., Csémiová L.
Trénerka: Morovíková Eva, Vedúca tímu: Józan Mária