Back to top

WANNADO: Festival športu a zábavy

Publikované: 4. september 2022 - 18:09
Aký šport vybrať pre deti, ktoré sa radi hýbu? Čo by ich naozaj zaujalo: futbal alebo karate, či snáď hádzaná, alebo povedzme tanec? Nič nemôže viac uľahčiť rozhodovanie, ako keď sa deťom aj rodičom na jednom mieste môže predstaviť viacero športových klubov.
WANNADO: Festival športu a zábavy

V Dunajskej Strede sa po prvýkrát konal športový festival Wannado. Na Trhovisku čakali záujemcov počas celého dňa zábavné programy; okrem toho rodičia aj deti, ktoré si prišli vybrať šport, mohli položiť svoje otázky 9 dunajskostredským športovým klubom, pozorovať ich pri športových aktivitách a deti si mohli vyskúšať ten či onen šport.

Festival navštívil aj primátor nášho mesta Zoltán Hájos,

ktorý povedal, že je pre neho veľkým potešením privítať v našom meste takéto pestré, milé, rodinné podujatie. Ako zdôraznil, Wannado Festival športu poskytol rodičom s malými deťmi príležitosť, ktorá môže povzbudiť našich mladých ľudí k zdravému životnému štýlu a pomôcť deťom aktívne oddychovať.

Návštevníkov festivalu vítal pohľad na rodičov a usmiate deti zastavujúce sa pri stánkoch jednotlivých klubov. Záujemcovia pritom prostredníctvom mobilnej aplikácie Wannado mohli hlasovať za klub, ktorý považovali za najzaujímavejší. Počas festivalu, na základe počtu hlasov, boli na konci dňa Wannado ocenené tri najúspešnejšie kluby, ktoré od organizátorov, združenia Wannado a TV JOJ získali finančné poukážky, ktoré víťazom odovzdal primátor Zoltán Hájos. Prvýkrát v histórii festivalu bola odovzdaná aj špeciálna cena a to produkcii, ktorá prilákala najväčšie publikum – nečakaného uznania sa dostalo klubu akrobatického rokenrolu Športujsnami.

Okrem zhliadnutia športových prezentácií sa návštevníci mohli zabaviť, zahrať si a príjemne si oddýchnuť. V Dunajskej Strede sme privítali talkshow „Sedem s.r.o.“, kto chcel, mohol zbierať autogramy od známych osobností TV JOJ, či dokonca sa zúčastniť castingu do televíznej relácie „Bez servítky“.

Malí aj veľkí, čo v sobotu navštívili športový festival Wannado na Trhovisku, mohli zažiť krásny, zážitkami nabitý deň dýchajúci rodinnou atmosférou.

Dúfame, že aj v budúcom roku budeme môcť v našom meste privítať tento vynikajúci festival!

Naše zábery z Wannado Festivalu športu si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Text a foto: -rovin

Toto ste už čítali?

Tagy: WANNADO
Cookies