Back to top

Začína predpredaj vstupeniek na stretnutie DAC-Podbrezová

Publikované: 20. apríl 2016 - 18:12
Dnes začína predpredaj vstupeniek na sobotňajšie stretnutie 29. kola Fortuna ligy DAC-Podbrezová. Príďte sa aj vy rozlúčiť so štadiónom!

V sobotu večer (23. apríla o 19.00 h) nadíde čas posledného zápasu na našom štadióne, v ktorom privítame mužstvo ŽP Šport Podbrezová.

Predpredaj vstupeniek na stretnutie bude prebiehať na troch miestach a počas štyroch dní: od stredy v dunajskostredskom bare Turul, ako aj v Gabčíkove v Espresse Monika (Hlavná ulica, vedľa čerpacej stanice Slovnaft), a to denne podľa otváracích hodín; v reštaurácii na štadióne FC DAC v stredu od 13.00 do 17.00, vo štvrtok a v piatok od 9.00 do 17.00, a v sobotu od 14.00 do otvorenia pokladní o 16.30.

V deň zápasu otvárajú pokladne štadióna dve a pol hodiny pred výkopom (o 16.30). Predaj vstupeniek bude zabezpečený v dvoch pokladniach (č. 1 a 6) a obe budú poskytovať aj zľavnené vstupenky pre deti od 6 do 15 rokov, pre dôchodcov starších ako 70 rokov a pre osoby ťažko telesne postihnuté (ZŤP okrem vozičkárov). Pri kúpe zľavnených lístkoch, ako aj pri vstupe na štadión s dvojeurovou vstupenkou je nutné preukázať sa OP (pasom), kartičkou poistenca alebo preukazom ZŤP.

Prosíme fanúšikov, aby využili možnosť zakúpenia vstupeniek v predpredaji, čím si zabezpečia rýchlejší vstup na štadión a vyhnú sa tvoriacim radom na pokladniach.

Ceny vstupeniek sú 5 eur a 2 eur. Vozičkári majú vstup naďalej zdarma.

Vstupné na stretnutie:

do 6 rokov:

zdarma

6-15 rokov: 

2 EUR

15-70 rokov: 

5 EUR

nad 70 rokov: 

2 EUR

ZŤP: 

2 EUR

Vozičkári: 

zdarma

Aj v sobotu pred stretnutím otvorí oficiálny FANSHOP. Takisto zachovávame tradíciu farebného bulletinu (Spravodaj) ku každej 5 eurovej vstupenke. Na posledné dve stretnutia na terajšom štadióne sme pripravili jeden spoločný Spravodaj v retro štýle. Polčasové zlosovanie o vecné ceny s logom klubu a od sponzorov bude preto prebiehať na základe číslovania vstupeniek. Tentoraz čaká na svojho majiteľa jedenásť cien a pripravené sú aj ďalšie prekvapenia - aj preto sa oplatí vstupenku držať pri sebe počas celých 90 minút!

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Tagy: DAC
Cookies