Back to top

Zaregistruj sa na FANPORTAL-i a vyhraj super ceny!

Publikované: 7. február 2023 - 18:19
FANPORTAL ti ponúka možnosť rýchlo, ľahko a pohodlne vybaviť kúpu vstupeniek, aj si dobiť zostatok na Cashless karte. Ak sa registruješ teraz, budeš zaradený do hry o hodnotné ceny!
Zaregistruj sa na FANPORTAL-i a vyhraj super ceny!

Vedel si, že prostredníctvom  FANPORTAL-u môžeš vybaviť všetko oveľa jednoduchšie? Nákup vstupeniek, dobitie Cashless karty a sledovanie nákupov na eshope môžeš uskutočniť na jednom mieste!

Jediné, čo pre to musíš urobiť, je registrácia na FANPORTAL-i, a hneď si môžeš užívať výhody, ktoré so sebou prináša členstvo! Že ktoré to sú?

- Rýchlo, ľahko a jednoducho si môžeš zakúpiť vstupenku na zápasy. Pred rizikovými zápasmi sa už nemusíš osobitne zaregistrovať.
- Môžeš skontrolovať zostatok na Cashless karte, ktorú môžeš kedykoľvek a odkiaľkoľvek dobiť online.
- Môžeš sledovať svoje objednávky a nákupy v DAC store, ako prvý budeš informovaný o našich najnovších ponukách a akciách.

A to ešte nie je všetko! Ak sa zaregistruješ do výkopu derby DAC-Slovan (12. februára o 17.30 h - nezabudni dokončiť registráciu kliknutím na link v spätnom emaile!), jedna z hodnotných cien môže byť tvoja! Na záver súťaže vyžrebujeme štyroch šťastných členov FANPORTAL-u, ktorí získajú jednu z týchto cien:

- dres kapitána Zsolta Kalmára s podpisom
- sledovanie predzápasovej rozcvičky z lavičky
- rodinná prehliadka štadióna pred zápasom
- darček od špecializovanej elektronickej predajne Andrea Shop

Registrujem sa a zapojím sa do súťaže

Vymaž z pamäti spomienky na státie v rade a zabudni na doplnenie zostatku hotovosťou: Buď online a staň sa členom skvelého spoločenstva FANPORTAL-U ešte dnes, a zapoj sa do súťaže o super ceny!

Do žrebovania o výhry budú automaticky zaradení aj fanúšikovia, ktorí sa na  FANPORTAL-i zaregistrovali už skôr.

Zapoj sa do hry!

Súťažné podmienky: https://www.dac1904.sk/files/documents/sutazny-poriadok/2023-02-12-SUTAZNY-PORIADOK-SPOTREBITELSKEJ-SUTAZE.pdf

dac1904.sk

 

Toto ste už čítali?

Tagy: DAC
Cookies