Back to top

Zber a odvoz vianočných stromčekov do konca januára

Publikované: 10. január 2018 - 18:44
Samospráva mesta Dunajská Streda aj tento rok zabezpečí zber a odvoz vianočných stromčekov z verejných priestranstiev, ktorý budú vykonávať pracovníci spoločnosti Municipal Real Estate spol. s. r. o.

"Žiadame občanov, aby vyhodené stromčeky ukladali pri stanovištiach zberných kontajnerov na sídliskách, čím urýchlia postupný odvoz. Organizovaný odvoz stromčekov sa začal 8. januára, pondelok. Následne do konca januára v prvé tri dni v týždni (pondelok, utorok, stredu) odvezieme stromčeky. Preto žiadame obyvateľov, aby ich dávali ku kontajnerom najmä v označené dni. Vlani v januári sme pozbierali a odviezli 13 ton vianočných stromčekov" - informoval Viktor Harmanovsky, pracovník spoločnosti na správu verejných priestranstiev Municipal.  

Použité vianočné stromčeky odvezú aj z mestských častí s rodinnými domami, kde ich obyvatelia môžu umiestniť pred svoje domy. Spoločnosť Municipal stromčeky odvezie do svojho areálu na Cukrovarskej ceste, kde z nich vyrobia drevnú štiepku na energetické účely.            

Zdroj: dunstreda.sk

Toto ste už čítali?

Tagy: Municipal
Cookies