Back to top

Znovu otvárame predajňu v Dunajskej Strede

Publikované: 18. január 2022 - 16:00
Už v stredu, 19. 1. 2022, začína oficiálna kampaň pri príležitosti znovu otvorenia predajne JYSK v Dunajskej Strede.
Znovu otvárame predajňu v Dunajskej Strede

Spoločnosť JYSK je medzinárodná sieť obchodov so škandinávskymi koreňmi, ktorá ponúka všetko do domácnosti. JYSK pôsobí na Slovensku už 15 rokov a za tú dobu sme otvorili 49 predajní po celej republike.

Predajňu v Dunajskej Strede poznajú tamojší zákazníci už od roku 2009. Spoločnosť JYSK sa neustále vyvíja vo všetkých smeroch. V posledných rokoch sme sa zamerali na vzhľad a prostredie našich predajní a intenzívne pracovali na vývoji nového, inšpiratívnejšieho konceptu.

Nový vzhľad predajne so sebou prináša atraktívnejšie prostredie a viac inšpirácie, čo prispieva k lepšiemu zážitku z nakupovania. V obnovenej predajni na prvý pohľad zaujme pokladňa so zadnou stenou a s podsvieteným uvítacím nadpisom. Veľkou zmenou je najmä drevená podlaha, bodové osvetlenie a nové inšpiratívne výstavky. 

Prestavba predajne do novej podoby trvá približne 4 týždne, pričom predajňa je zatvorená len na samotnom začiatku (3 dni) kvôli pokladaniu novej podlahy. Zvyšok prebieha pri plnej prevádzke predajne s nezmenenými otváracími hodinami. Prestavba sa odohráva v réžii nášho interného stavebného tímu, ktorý sa vlastnoručne podpísal pod výstavbu alebo obnovu všetkých slovenských predajní. Zamestnanci JYSKu v Dunajskej Strede sa samozrejme spolupodieľali na prestavbe domovskej predajne, aby mohli s hrdosťou privítať zákazníkov v novom, atraktívnejšom prostredí. 

Spolu s vynovenou predajňou čaká na zákazníkov špeciálna marketingová kampaň plná mimoriadnych zliav pri príležitosti oslavy znovu otvorenia predajne.  

(PR)

Toto ste už čítali?

Cookies