Back to top

Bilancia prvého mesiaca

Publikované: 23. február 2016 - 15:45
Pred mesiacom začal fungovať portál dunajskostredsky.sk (dunaszerdahelyi.sk), ktorý prevádzkuje Perfects a.s., takže je na čase, aby sme stručne zhrnuli naše doterajšie výsledky.

V prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať, milí naši čitatelia, lebo ste sa za uplynulých 31 dní stali našimi pravidelnými čitateľmi, ktorí deň čo deň zavítajú na náš portál. Sľubujeme, že aj v najbližších mesiacoch budeme pracovať na tom, aby ste mali dôvod navštíviť  našu stránku.

Pokiaľ ide o čísla, počas prvého mesiaca otvorili naši návštevníci viac ako 150 tisíc stránok portálu. Denne sa prihlásilo priemerne od 1000 do 1500  čitateľov. To tiež znamená, že jeden užívateľ si pozrel priemerne  viac ako 4 strany, kým surfoval ďalej na internete.

Len pre zaujímavosť treba spomenúť,  že popri  návštevníkoch zo Slovenska,  najviac ich bolo z Maďarska, Ukrajiny a Českej republiky, ale stovky návštevníkov aj z krajín ako je Rakúsko, Veľká Británia a  Nemecko.

Internetové zvyky modernej doby odzrkadľuje aj to, že stránku navštívilo 48,29 percent čitateľov prostredníctvom mobilného telefónu, 43,29% z počítača a 8,42% z tabletu. A to už asi ani nikoho neprekvapí, že väčšina ľudí navštívila tento web cez Facebook. Najviac mobilných užívateľov má iPhone, a to 6 a 5, ale aj Samsung S6.

V top 5 najčítanejších článkoch sú tri o Miss Karpát, ktoré súviseli s finále, ale populárny bol aj článok o dvojjazyčných značkách a dobre navštevované boli tiež videá. Vývoj dokazuje, že 60 percent materiálov s najväčšou návštevnosťou ešte nie je na stránkach portálu ani týždeň.

Ďakujeme za prejavený veľký záujem, ako aj za to, že zmenu mestských médií ste privítali tak pozitívne.

Želáme Vám veľa ďalších užitočných informácií na našich webových stránkach a dobrú zábavu!

Péter Rajkovics, šéfredaktor dunajskostredsky.sk (dunaszerdahelyi.sk)

Toto ste už čítali?

Cookies