Back to top

Člen maďarskej reprezentácie v Dunajskej Strede

Publikované: 12. január 2016 - 11:07
V rámci série podujatí Asociácie Pázmáneum "Občianske večery" sa pred vianocami uskutočnilo stretnutie s názvom Smer ME!- Diskusia s Krisztiánom Némethom.
Člen maďarskej reprezentácie v Dunajskej Strede

Slávnostný večer otvoril Attila Karaffa, hlavný organizátor a hostiteľ podujatia, a rozhovor s Krisztiánom Némethom, útočníkom maďarskej reprezentácie a Sporting Kansas City robil István Álló, športový novinár. Počas rozhovoru publiku sa otvorila možnosť oboznámiť sa s doterajšou kariérou hráča v chronologickom poradí. Neskôr vysvitlo, že Krisztián často zavíta do nášho mesta, pretože jeho snúbenica, s ktorou už dlhšie tvoria pár, je z Dunajskej Stredy. Preto často navštevuje zápasy futbalového tímu DAC, a všimol si, že vďaka úžasným fanúšikom je tu vždy dobrá atmosféra.
Rozhovor sa mohol uskutočniť vďaka Krisztiánovej snúbenici, kde na konci odovzdali darčeky za peniaze zo zbierky a vianočnej dražby zahájenou klubom fanúšikov YBS, moje srdce je modré a žlté a futbalovým tímom DAC oddeleniu detskej nemocnice v Dunajskej Strede. Fanúšikovia spolu pozbierali 2.431 €.

Toto ste už čítali?

Cookies