Back to top

COVID-19: Všetky testy zamestnancov Úradu TTSK boli negatívne

Publikované: 29. august 2020 - 11:11
V súvislosti s pozitívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 jednej zo zamestnankýň Úradu Trnavského samosprávneho kraja bolo otestovaných 25 zamestnancov, ktorí s ňou prišli do priameho kontaktu. Výsledok všetkých testov bol negatívny, a to aj pri opätovnom testovaní.
COVID-19: Všetky testy zamestnancov Úradu TTSK boli negatívne

Zamestnankyňa bola minulý týždeň identifikovaná Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trnave ako kontakt kontaktu pozitívne testovanej osoby, s ktorou sa zúčastnila na oslave.

Z preventívnych dôvodov, ešte pred vyhodnotením testov, Úrad TTSK prikázal prácu na doma zamestnancom, ktorí s touto zamestnankyňou prišli do styku. Následne boli zamestnanci otestovaní a po poučení o dodržiavaní epidemiologických opatrení boli umiestnení do domácej karantény.

Úrad TTSK v prijímaní opatrení postupuje v spolupráci a podľa pokynov Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave. V budove Úradu TTSK sú stále obmedzené návštevy verejnosti. Platia protiepidemiologické opatrenia vrátane merania teploty zamestnancov pri ich príchode do práce. 

TTSK

Toto ste už čítali?

Cookies