Back to top

DAC 1904 - Dila Gori: informácie pre fanúšikov

Publikované: 12. júl 2023 - 19:05
Pozorne si prečítajte informácie a pokyny pre fanúšikov prichádzajúcich na úvodné stretnutie Európskej konferenčnej ligy!
DAC 1904 - Dila Gori: informácie pre fanúšikov

PREDAJ VSTUPENIEK

Vo štvrtok 13. júla 2023 o 19.30 h v úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej konferenčnej ligy privítame v MOL Aréne gruzínsky FC Dila Gori. Užite si naplno 30. pohárový duel DAC-u v Európe!

Vstupenky sú naďalej v predaji online aj v pokladniach MOL Arény. Pre informácie ohľadom ich predaja kliknite sem.

Otváracia doba pokladne a DAC store do dňa zápasu:
Utorok 11.7.2023 - streda 12.7.2023
DAC store: 10.00-18.00 | recepcia MOL Arény: 14.00-18.00
Štvrtok 13.7.2023 (deň zápasu DAC-Dila Gori)
DAC store: 14.00-22.30 | pokladňa č. 2: 14.00-22.30

Ponuku St. Nicolaus SILVER LOUNGE menu na štvrtok 13. júla 2023 nájdete tu. Vstupenky do sektora Silver VIP si môžete okrem pokladní zakúpiť aj v DAC store.

Pozor! Na zápasy Európskej konferenčnej ligy neplatia sezónne permanentky.

Vstupenky na stretnutia EKL sa predávajú na meno, t.j. pri kúpe je potrebné zadať meno fanúšika, dátum narodenia a adresu bydliska. Netýka sa to majiteľov permanentiek/klubových kariet, nakoľko ich údaje sú automaticky uložené na karte. Vstupenky platia na konkrétne sedadlo.

Prosíme držiteľov permanentných vstupeniek, aby si pri kúpe v pokladni zobrali permanentku so sebou. Majitelia permanentiek/klubových kariet pri online nákupe zadávajú len číslo klubovej karty, nakoľko ich údaje sú uložené na karte a systém automaticky vyplní ich meno, dátum narodenia a adresu (ulica, číslo domu, PSČ, mesto, krajina). Stačí teda zadať len číslo klubovej karty a následne stlačiť tlačidlo POKRAČUJ.

Pri online nákupe bez klubovej karty prosíme, aby ste políčko číslo karty nechali voľné a vyplnili nasledovné údaje: meno, dátum narodenia, adresa (ulica, číslo domu, PSČ, mesto, krajina).

V prípade, ak ste si permanentku zakúpili online a kartu ste si ešte neprevzali, zapíšete číslo vouchera, ktoré ste obdržali emailom. V prípade majiteľov permanentky sa vstupenka na zápas uloží automaticky na kartu.

Nie ste ešte držiteľom klubovej karty? Zabezpečte si ju nasledovnými spôsobmi:
- online na adrese https://shop.dac1904.sk/sk/klubova-karta
- alebo osobne v pokladniach počas vyššie uvedených otváracích hodín, prípadne v DAC store

PRÍJAZD, PARKOVANIE A VSTUP NA ŠTADIÓN

Upozorňujeme fanúšikov na dopravné obmedzenia v okolí štadióna v čase od cca 17.30 h. Parkovanie bude možné na tradičných miestach pri Aréne, avšak vjazd na Trhovisko bude možný len do zaplnenia priľahlých parkovísk, následne bude pre motorové vozidlá uzavretý. Odporúčame tiež využiť parkovisko pri nákupnom centre Max a Family Center, prípadne zaparkovať na ul. Štúrova a Športová.

Pre fanúšikov domáceho mužstva budú otvorené tribúny A, B a C. Vyhradené miesta pre vozičkárov sú pod sektorom AB, BC a v Silver VIP.

Hosťujúci klub nepožiadal o vstupenky pre svojich fanúšikov.

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:
- v rohu medzi A a B tribúnou, v rohu medzi B a C tribúnou: vstup na AP, AB, B1, B2, B3, B4, BC, C1, C2, C3, C4, C5, CD
- cez recepciu A tribúny: Sky box, VIP

Fanúšik pri vstupe priloží zakúpenú vstupenku/klubovú kartu k čítačke QR kódov, čím sa aktivuje turniketová brána pre vstup jednej osoby. Turnikety umožňujú vstup len pre daný druh vstupenky a na danú tribúnu.

Od novej sezóny sme pri vstupoch AB, BC a AD vyčlenili 2 turnikety pre fanúšikov so zľavnenými vstupenkami (ZŤP, senior, dieťa a sprevádzajúci rodič). Prosíme majiteľov zľavnených vstupeniek, aby pre vstup použili takto označené koridory.

Prosíme fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu kvôli bezpečnostným prehliadkam pri vstupe. Brány štadióna sa otvárajú dve hodiny pred výkopom (o 17.30 h, platí aj pre VIP).

Z dôvodu osobnej kontroly pri vstupe na štadión je pre ženy vyčlenený samostatný koridor pri turniketoch.

Aby sme predišli tvoreniu sa radov v pokladniach, v čase od otvorenia brán až do začiatku zápasu (t.j. medzi 17.30 h a 19.30 h) bude v pokladniach prebiehať výlučne:
- predaj vstupeniek
- vydávanie permanentných vstupeniek a klubových kariet (na základe vouchera po online nákupe)
- dobíjanie cashless kariet

Predaj klubových kariet a sezónnych permanentiek bude počas uvedeného času (17.30-19.30 h) prerušený; respektíve odporúčame využiť možnosť online nákupu, alebo nákup do otvorenia brán.

VRATNÉ EKOPOHÁRE A CASHLESS SYSTÉM V BUFETOCH

V MOL Aréne sa od jari 2022 namiesto jednorazových plastových pohárov používajú vratné ekopoháre. V týchto Vám ponúkame alko- a nealko nápoje v bufetoch MOL Arény vrátane VIP barov. Ekopoháre sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale vďaka svojmu dizajnu sú aj pohodlnejšie, pevnejšie a krajšie.

Vratný pohár si môžete zakúpiť za jednorazový poplatok 2 EUR, jeho použitie je veľmi jednoduché.

bufetoch MOL Arény je výhradnou možnosťou platby tzv. Cashless (bezhotovostný) systém, fungujúci na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe.

Predaj Cashless kariet a dobíjanie ich kreditu prebieha súbežne s predajom vstupeniek v pokladniach štadióna počas vyššie uvedených otváracích hodín.

Pre návštevníkov VIP sektorov bude pokladňa na nákup a dobitie Cashless kariet k dispozícii od 17.30 do 21.30 h na recepcii hlavnej tribúny. Navyše, priamo v St. Nicolaus SILVER LOUNGE reštaurácii sme pre nich pripravili aj automat na dobitie kreditu.

Nezabudnite, že klubová karta DAC CLUBCARD slúži aj ako Cashless karta!

Fanúšikom pripomíname, že kredit na cashless kartách bol po skončení minulej sezóny vynulovaný. Pred návštevou MOL Arény si ich nezabudnite doplniť!

ONLINE DOBITIE CASHLESS KARIET

Majiteľom sezónnych permanentných vstupeniek a klubových kariet pripomíname, že pokiaľ sa zaregistrovali do FANPORTALU, svoj kredit si vedia navýšiť aj priamo na stránke FANPORTALU. Zároveň si tu vedia skontrolovať aj stav svojho účtu. Využite možnosť online dobitia kreditu!

Teraz sa dvojnásobne oplatí nabiť si svoj kredit online, pretože medzi fanúšikmi, ktorí do času výkopu zápasu zvolia tento postup, vyžrebujeme slúchadlá JBL od andreashop.sk. Do žrebovania budú automaticky zaradení aj fanúšikovia, ktorí sa na FANPORTAL-i zaregistrovali už skôr.

MAĽOVANIE NA TVÁR, SPRAVODAJ, DAC STORE A FREE WIFI

Brány štadióna otvárajú dve hodiny pred výkopom (o 17.30 h). Pri turniketoch v rohu BC už odvtedy bude pre fanúšikov pripravené maľovanie na tvár zdarma.

Farebný bulletin (Spravodaj) k stretnutiu nájdete v DAC store, respektíve si ho môžete stiahnuť kliknutím na obrázok.

Využite možnosť nákupu a navštívte náš vynovený oficiálny DAC store, ktorý v deň zápasu otvorí o 14.00 h a zatvorí o 22.30 h! Nakúpiť vo Fanshope môžete aj po prechode cez turnikety, konkrétne v stane pri rohu BC, kde takisto platí 10-percentná zľava pre držiteľov permanentných vstupeniek. Našu ponuku neustále rozširujeme, v sortimente nájdete aj novú ULTRAS kolekciu, ako aj špeciálny šál k štvrtkovému stretnutiu Európskej konferenčnej ligy proti Dila Gori.

V DAC store bude v deň zápasu prebiehať aj predaj VIP vstupeniek a výdaj klubových kariet a permanentiek na základe vouchera. Dobíjanie cashless kariet ani predaj štandardných vstupeniek tu nebude prebiehať (ako uvádzame vyššie, tie si môžete dobiť/zakúpiť v pokladniach alebo online).

Na celom štadióne je k dispozícii voľné internetové pripojenie. Hľadajte sieť MOL Aréna free, do ktorého sa pripojíte veľmi jednoduchým spôsobom cez sociálne siete alebo email!

BEZPEČNOSTNÉ PREDPISY

Na stretnutie sa vzťahujú prísne predpisy UEFA, ktoré zavádzajú oveľa prísnejšie tresty pre kluby aj pre návštevníkov podujatí, ako pri zápasoch domácich súťaží. Ako spomíname vyššie, UEFA označila zápas za rizikový.

Platí prísny zákaz státia na schodoch a pri vchodoch do sektorov, za ktoré UEFA udeľuje veľmi prísne sankcie.

Pred, počas a po zápase budú zo strany organizátora, ako aj zo strany polície prijaté prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

Pred vstupom na štadión budú vykonané osobné prehliadky, vrátane kontroly ošatenia. Osoby s vlajkami, oblečením alebo inými fanúšikovskými predmetmi obsahujúcimi zakázané symboly podľa manuálu FARE nebudú vpustené na stretnutie.

Na vstupoch na štadión budú využité všetky oprávnenia člena usporiadateľskej služby v zmysle zákona a vyžadované prísne dodržiavanie povinností člena usporiadateľskej služby. Osoby, ktoré budú zjavne pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok, nebudú na štadión vpustené; to isté platí o osobách, u ktorých budú takéto látky nájdené v držbe. Kontrolované budú aj všetky transparenty a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, a ktoré by mohli byť použité ako zbraň. V prípade, že uvedené predmety budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, resp. budú znázorňovať zobrazenia, znaky alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené a budú odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

Pozor! Platí prísny zákaz použitia pyrotechnických prostriedkov. V prípade ich použitia bude ihneď vykonaný zákrok usporiadateľskej služby voči previnilcom.

Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nebude možné po vstupe zo štadióna odísť a následne sa vrátiť. Každý divák bude musieť mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou na výzvu usporiadateľskej služby preukázať.

Upozorňujeme fanúšikov, že vhadzovanie predmetov na hraciu plochu je prísne zakázané. Prípadné porušenie tohto zákazu sa považuje za závažný priestupok a jeho dôsledkom je vyvedenie páchateľa zo štadióna. Štadión, ako i jednotlivé sektory budú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami bude usporiadateľskou službou a Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený, v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies