DAC B/Vrakúň - FC Baník Prievidza 2:2 (2:0)
6. mája 2018, nedeľa, 16.30 hod
Góly: 2. Iván, 38. Liashenko - 54. Šlabjar, 82. Jánošík
Rozhodoval: Fehér - 150 divákov
DAC B/Vrakúň: Somogyi - Janček, Chabreček, G. Varga, Naeem - Tešlár - Liashenko (76. Fronc), Viola, Iván, Rymarenko - Szelle (67. Taritaš). Tréner: Branislav Fodrek.
Hodnotenie trénera
Branislav Fodrek: „Zápas sme mali vynikajúco rozohraný, priniesol pre nás ideálny scenár. Dali sme rýchly gól a v prvom polčase hráči ukázali zodpovedný prístup, hrali dobrý futbal. Po obrátke sa však na trávniku dial presný opak toho, čo sme chceli. Súper bol lepší, my sme doplatili na hrubé individuálne chyby a nedisciplinovanosť, hlavne v defenzívnej činnosti. To nás pripravilo o dobrý výsledok.“
Aj v tomto týždni sa odohrajú dve kolá. Už zajtra sa DAC B predstaví na trávniku Nemšovej a v nedeľu poobede k nám zavíta líder tabuľky a najväčší ašpirant na postup z Dubnice.
Zdroj: fcdac.sk
Toto ste už čítali?

Christián Herc: Výsledok nezodpovedá priebehu hry
„Verím tomu, že to v Michalovciach už zlomíme a začne nám...

Ammar Ramadan: Máme kvalitu na to, aby sme sa vrátili na víťaznú vlnu
„Musíme ukázať správnu reakciu. Verím mužstvu a som...