Nachádzate sa tu

DAC B/Vrakúň - FKM Nové Zámky 1:1 (0:0)

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, jún 12 - 11:58 | Správy DAC
Gól dorastenca Kelemena nasmeroval juniorku k víťaznej rozlúčke s domácim publikom, ale bronzový tím tabuľky z ojedinelej strely pri poslednej akcii zápasu vyrovnal a obral nás o body.
DAC B/Vrakúň - FKM Nové Zámky 1:1 (0:0)

DAC B/Vrakúň - FKM Nové Zámky 1:1 (0:0)

10. júna 2018, nedeľa, 17.00 hod

Góly: 80. Kelemen - 90. Kaman

Rozhodoval: Fehér - 150 divákov

DAC B/Vrakúň: Somogyi - M. Nagy, Švihel (46. Chabreček), Tešlár, D. Slíž - Viola, Trajkovski (46. Magyar) - Szelle, Iván (88. Janček), Zsidek (46. Fronc) - Kelemen. Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „Hral sa bojovný, medzišestnástkový futbal s minimom šancí, typický zápas o jednom góle. Nám sa ho podarilo streliť desať minút pred koncom, následne sme mohli pridať aj druhý a zápas definitívne uzavrieť. Žiaľ, to sa nám nepodarilo a opäť sme doplatili na neskúsenosť. V posledných sekundách sme zle zareagovali na nakopnutú loptu, tá sa po trme-vrme poodrážala a skončila v našej sieti. Bol to síce remízový zápas, ale vzhľadom na priebeh sme ho už mali dotiahnuť do víťazného konca. Strata bodov po góle v posledných sekundách a zvlášť keď súpera sme nepustili po cely zápas do šance mrzí niekoľkonásobne.“

V záverečnom kole sezóny si v stredu v Červeníku zmerajú sily juniorky DAC-u a trnavského Spartaka.

Zdroj: fcdac.sk