Nachádzate sa tu

DAC-Cracovia: vstupenky ešte sú, odteraz aj online!

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, júl 11 - 14:38 | Správy DAC
Na dnešné stretnutie Európskej ligy DAC-Cracovia si odteraz môžete zakúpiť vstupenky už aj cez internet.
DAC-Cracovia: vstupenky ešte sú, odteraz aj online!

DAC dnes večer o 20.30 h v úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy privíta poľskú Cracoviu. Vstupenky do domácich sektorov sú stále k dispozícii, ich cenník nájdete tu.

Predpredaj vstupeniek pokračuje v pokladniach MOL Arény a odteraz si ich môžete zakúpiť aj cez internet, prostredníctvom predpredaj.sk. V online predaji sú sprístupnené vstupenky do sektorov D2 a D3 a od 13.00 h aj do sektorov Silver P a L. Použitie klubovej karty pri online predaji momentálne nie je možné.

Link: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/fc-dac-1904-dunajska-streda-mks-cracovia-sportova-ulica-929-01-dunajska-streda/

Vstupenky zakúpené prostredníctvom predpredaj.sk sú vo forme Hometicket. Po zaplatení si zákazník vytlačí vstupenku doma, prípadne si ju vrátane QR kódu stiahne do smartfónu. Tento QR kód pri vstupe na stretnutie priloží k čítaciemu zariadeniu na turniketoch. Pre urýchlenie vstupu na stretnutie odporúčame vstupenku vytlačiť. Online predaj končí v čase začiatku zápasu (dnes o 20.30 h), prípadne potrvá do vypredania všetkých vstupeniek.

Dnešné otváracie hodiny pokladní MOL Arény:

od 15.30: pokladňa MOL Arény č. 2

V pokladni je možná platba v hotovosti aj bankovou kartou (pri úhrade nad 30 eur).

Vstupenky do sektora VIP Silver si okrem pokladní môžete zakúpiť aj v DAC store.

Otváracia doba DAC store do konca tohto:

Štvrtok: 15.30-23.00

Piatok: 12.00-18.00

Sobota: 9.00-12.00

Zdroj: fcdac.sk