Nachádzate sa tu

DAC U14: Bronz po víťazstve nad Partizanom Belehrad!

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, október 1 - 12:04 | DAC-MLÁDEŽ
Družstvo DAC U14 na medzinárodnom turnaji v srbskej Bačke keď v stretnutí o bronz zdolalo Partizan Belehrad.
DAC U14: Bronz po víťazstve nad Partizanom Belehrad!

Náš tím starších žiakov do 14 rokov dostal pozvanie na kvalitne obsadený turnaj do srbskej Bačky, ktorý sa konal v stredu a štvrtok minulý týždeň. V konkurencii Puskás Akadémia, FTC Budapešť, FK Csíkszereda, FK Partizan Belehrad, FK Vojvodina Novi Sad, NK Osijek a domáceho FK TSC Bačka Topola obsadili zverenci trénerskej dvojice Igor Kiss, Krisztián Bogyai skvelé tretie miesto.

Výsledky nášho družstva:

FK Csíkszereda-DAC 0:0 

FK TSC Bačka Topola-DAC 0:2, góly Kanócz a Horváth

Puskás Akadémia-DAC 0:0

O 3. miesto:

FK Partizan Belehrad-DAC 1:1, na penalty 8:9, gól Urban

Hodnotenie trénera Igora Kissa: „Na turnaj sme sa veľmi tešili, lebo sme vedeli že nás preverí po všetkých stránkach. Určite nás to posunulo dopredu a vieme na čom treba najviac popracovať. Hrali sme proti najkvalitnejším akadémiám regiónu ako Partizan Belehrad, Puskás Akadémia, Csíkszereda. Chlapci podali veľmi kvalitné a zodpovedné výkony, nechali na ihrisku všetky sily a výsledkom bolo tretie miesto. Tým, že pracovali poctivo a zodpovedne, naklonili si šťastie aj pri jedenástkovom rozstrele, kde museli kopať penalty všetci hráči a rozhodli to až brankári! Chlapcom patrí veľká gratulácia!”

Káder DAC U14: Mészáros Erik, Puha Kristóf, Angyal Botond, Sós Alex, Both Simon, Horváth Dávid, Lelkes Levente, Bódis Ádam, Dömény Levente, Rózsa Gusztáv Konrád, Knesz Dániel, Bernáth Viktor, Kanócz Attila Jószef, Angyal Kristián, Sárkány Gábor, Kocsis Lajos, Lami Adam, Urban Adrián, Száraz Michal, Szűcs Lajos.

Tréner Igor Kiss, asistent Krisztián Bogyai.

Zdroj: fcdac.sk