Back to top

Dobrá zábava je zaručená

Publikované: 15. december 2016 - 10:51
Na plese mesta Dunajská Streda, ktorý sa bude konať 14. januára budúceho roka, hviezdnym hosťom bude Miklós Fenyő, ale nielen kvôli nemu sa oplatí prísť.

„V budúcom roku organizujeme mestský ples už ôsmykrát, aj tento raz sa uskutoční v Mestskej športovej hale. Túto výnimočnú udalosť by som niekoľkými slovami mohla predstaviť tak, že: dobrá hudba, tanec, kvalitná zábava. V programe plesu účinkujú tak domáci umelci, ako aj hostia.” - Začala náš rozhovor Tímea Takács, spoluorganizátorka mestského plesu.

Tímea informovala náš portál aj o podrobnostiach plesu, ešte predtým však žiada hostí, ktorí sa chcú zúčastniť plesu, aby prišli včas, večer medzi 18:00 a 19:00 hodinou, lebo sa budú snažiť presne dodržať časový harmonogram plesu. Ples o 19:00 hod. slávnostne otvorí aj v  širšom regióne známa formácia – Opera Trió, v zložení – Tünde Keviczky, Katalin Kollár, Andrea Nagy. Po hudobnom privítaní prednesie slávnostný príhovor primátor nášho mesta, Zoltán Hájos, po ktorom nasleduje prvý tanec. Po prvej večeri predstaví svoju tanečnú choreografiu lindy-hop tanečný súbor Dielne ľudového tanca Dunaág. Nasleduje jedna z hudobných pochúťok večera, hudobná formácia Group'n'Swing z Ostrihomu, ktorá bude do tanca vyhrávať príjemný swing a zabávať publikum. Večer o desiatej prichádza hviezdny hosť večera, Miklós Fenyő, so svojimi tanečníkmi, aby stupňovali zábavu. Až do polnoci, do druhej večere bude hudobná skupina Group'n'Swing sprevádzať speváčku Réku Mihály zo Štúrova. V posledných rokoch čakala hostí po polnoci bohatá tombola, dúfame, že tak bude aj tentokrát, pretože už od začiatku decembra sa zhromažďujú ponuky - rôzne darčekové koše, nákupné poukážky, vstupenky na kultúrne a športové podujatia. V každom programe mestského plesu, tak ako je to na každom našom domácom podujatí, sa snažíme zabezpečiť možnosť vystúpiť rodákom z nášho mesta, takže v tomto roku bude zabávať ctené publikum Rezső Érsek a skupina Diamond.

„V porovnaní s minulým rokom sa cena vstupenky ani tentokrát nezmenila, je to tak isto 49 eur na osobu, v cene sú dve večere, občerstvenie, welcome drink a samozrejme, aj pestrý program. Tí, ktorí by sa chceli zúčastniť na už tradične dobrom podujatí, si môžu rezervovať stôl na organizačnom oddelení  Mestského kultúrneho strediska Benedeka Csaplára a nasledujúcom telefónnom čísle: 031/590 0813. Verím, že hostia sa z plesu budú vracať domov za svitania, s príjemnými zážitkami a budú očakávať deviaty ples mesta. "- ukončila Tímea Takács.

Ako upútavku si pozrite oficiálny videoklip skupiny Group'n'Swing: Teraz buď mužom
(PR)

Toto ste už čítali?

Cookies