Back to top

Dunajskostredská nemocnica má novú komerčnú zónu

Publikované: 19. júl 2018 - 13:46
Na vynovenom prízemí vznikla aj nová ortopedická ambulancia.

Nemocnica Svet zdravia Dunajská Streda vo štvrtok 19. júla predpoludním verejnosti predstavila vynovený vstupný vestibul a novú spojovaciu komerčnú zónu. Vďaka tomu majú pacienti a návštevníci nemocnice k dispozícii nové služby na jednom mieste.

K recepcii, ktorá bola sprevádzkovaná ešte v septembri minulého roka, pribudla nová pobočka zdravotnej poisťovne Dôvera, nové samostatné bufetové priestory s oddeleným sedením, očná optika a pekáreň. Vstupné a prechodné priestory do nemocničnej časti získali moderný vzhľad, viac svetla a celkovo pôsobia priestrannejšie. V rámci tejto zóny vznikla aj nová ortopedická ambulancia s kompletným zázemím. Spomínaná rekonštrukcia si vyžiadala investície presahujúce 180-tisíc eur.

„Vďaka novej recepcii, ktorú sme sprevádzkovali v septembri minulého roka, sa nám podarilo skoncentrovať poskytovanie všetkých potrebných informácií na jedno miesto. V našej snahe zlepšovať kvalitu a rozsah aj nemedicínskych služieb sme pokračovali a jej výsledkom je vynovený vestibul s novou prepojovacou komerčnou zónou. Som veľmi rada, že sa nám podarilo dohodnúť sa so zdravotnou poisťovňou Dôvera na jej novej pobočke v priestoroch bývalého bufetu. Ten sme presťahovali do novej komerčnej zóny, čím sú jeho priestory oddelené a zákazníkom poskytujú pri občerstvení lepší komfort a súkromie. Už prvé reakcie našich pacientov dokazujú, že rekonštrukcia priniesla do tohto priestoru moderný vzhľad, viac svetla a priestoru. Verím, že dobrý úvodný dojem sa prejaví aj na celkovej spokojnosti našich pacientov a zamestnancov,“ zdôraznila Sylvia Bock, riaditeľka Nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda.

Toto ste už čítali?

Cookies