Nachádzate sa tu

Dvaja legendárni boxeri popularizovali box

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, máj 15 - 11:50 | Šport
Hľadisko aj stoly okolo ringu sa zaplnili, s trochou meškania kvôli nehodám v okolí, sa v piatok začala séria zápasov najprv medzi 3 mladými športovcami. Víťaz nebol vyhlásený, cieľom bolo totiž spopularizovanie boxu.
Dvaja legendárni boxeri popularizovali box

Publikum mohlo vidieť zápasy maďarských, slovenských a rakúskych boxerov, medzičasom viacnásobný majster sveta v karate, Roman Volák, zabával svojím športovým umením obecenstvo.

Zápasy boli čoraz napínavejšie, po zápase  Tankóa Viliho, ktorý dosiahol aj medzinárodné úspechy, sa atmosféra ešte viac rozohnila.  Pred hlavným stretnutím poskytol ukážky z lámania kameňov Miloš Smejkal, Volák zas pripravil svojím programom s ohňom atmosféru na vystúpenie Kovácsa "Kida" Tamása a Erdeiho "Madára" Zsolta.

Po zápasoch sa do popredia dostala zábava  a obecenstvo sa na predstavení dvoch legendárnych boxerov dobre zabávalo. Napokon Erdei Zsolt poďakoval organizátorom ich vynikajúcu prácu, vyzdvihol, že sa počas 2 dní strávených v Dunajskej Strede cítil výborne, dostal tu vrelé prijatie, za čo je vďačný. Kovács Tomi tiež prejavil svoju vďaku, okrem sponzorov aj Madárovi za jeho pomoc a vyjadril, že verí, že sa im podarilo spopularizovať box.

Tagy: box