Back to top

Eric Ramirez cestuje na Copa America!

Publikované: 12. jún 2021 - 18:53
Venezuelský reprezentačný tréner povolal nášho útočníka dodatočne po tom, ako sa v tíme objavil Covid.
 Eric Ramirez cestuje na Copa America!

Eric Ramirez sa predsa len zúčastní juhoamerického šampionátu Copa America. Tréner Venezuelčanov José Peseiro bol nútený reagovať na výskyt koronavírusu vo svojom kádri a dodatočne povolal 22-ročného útočníka DAC-u.

Venezuela si na turnaji, ktorého usporiadateľom sa na poslednú chvíľu stala Brazília, postupne zmeria sily s domácimi kanárikmi (zajtra večer o 23.00 hod nášho času, živý prenos na Digi sport 1), Kolumbiou (17.6.), Ekvádorom (20.6.) a Peru (27.6.). Do štvrťfinále postúpia prvé štyri tímy z oboch skupín.

Pôvodne mali 47. ročník Copa America hostiť Kolumbia a Argentína, ale prvá z nich prišla o usporiadateľské práva pre nestabilnú politickú situáciu v krajine a druhá pre koronavírus.

„Som veľmi šťastný, že sa mi naskytla príležitosť reprezentovať svoju krajinu na najväčšom turnaji Južnej Ameriky. Nečaká nás nič jednoduché, ale každý zápas začína za stavu 0:0. Dáme do toho všetko, aby sme dosiahli vysnívaný postup,“ povedal Eric Ramirez, ktorý svoj reprezentačný debut zažil vlani v októbri v stretnutí kvalifikácie o postup na MS 2022 proti Paraguaju.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?