Back to top

Fantastická nálada na plese mesta

Publikované: 5. február 2019 - 11:05
V sobotu sa v hoteli Therma konal jubilejný desiaty Ples mesta Dunajská Streda.
Fantastická nálada na plese mesta

V nádherne vyzdobenej sále sa zišlo vyše 170 hostí, ktorých vítalo vedenie mesta a hudba v podaní skupín Pántlika zenekar a Black&White. Okolo pol ôsmej Vadkerti Imre, Derzsi György ml., Kovács Koppány a Opera Trió otvorili program, potom primátor Hájos Zoltán všetkých privítal. Poďakoval sa im za dôveru, že prišli a požiadal o potlesk pre tých, ktorí sa od roku 2010 každoročne zúčastňujú plesu.

Privítal tiež Menyhárta Józsefa a Soókyho Mariána, poslancov župy. Predsedu SMK požiadal o krátky príhovor. Menyhárt poprial všetkým dobrú zábavu a podelil sa o myšlienky Máraiho Sándora týkajúce sa zábavy.

Potom manželia Hájosovci tancom otvorili parket.

Moderátormi večera bola Tilajčik Edit a Ivan Vojtek, ktorí humorne zabávali publikum. Počas prvej večere hrala v pozadí Pántlika zenekar, potom dve talentované deti - Dorák Lara Jázmin a Šimovič Dominik - ukázali svoje tanečné umenie. Následne traja speváci - A Három királyok a hudobná skupina Black&White roztancovali plesajúcich a na rad prišlo aj rozkrojenie slávnostnej torty.

Po polnoci sa podávala druhá večera a mohlo začať losovanie tomboly. Výťažok z tomboly  pôjde aj tento rok na dobročinné účely. Perfektná zábava pokračovala až do rána.

Toto ste už čítali?

Cookies