Back to top

Hor sa do čítania!

Publikované: 4. marec 2020 - 14:13
Hoci sme už v polovici týždňa a už prebehlo viacero programov, Žitnoostrovská knižnica v Dunajskej Strede pri príležitosti Týždňa slovenských knižníc a knihovníkov 2020 naďalej srdečne očakáva všetkých ľudí túžiacich po čítaní.
Hor sa do čítania!

Tak ako po iné roky, aj tento rok v tomto týždni na čitateľov čakajú stretnutia so spisovateľmi, predstavovanie kníh tak v knižnici, ako aj v exteriéri.

Vo štvrtok sa v čitárni knižnice môžu deti stretnúť s Péterom Rajkovicsom, ktorý im predstaví svoju najnovšiu knihu rozprávok. Zároveň sa žiaci stretnú na hodine zameranej na znalosti knižnice. V piatok sa v knižnici budú hodnotiť kresby zamerané na obľúbené knihy.

Tento týždeň je aj týždňom odpustenia, zábudlivci môžu staré výpožičky vrátiť bez poplatku za omeškanie. Noví čitatelia sa tento týždeň môžu v knižnici zaregistrovať bezplatne, tí, ktorí si tento týždeň budú členstvo obnovovať, dostanú zľavu.

V tomto období knižnica spúšťa aj akúsi strážnu službu. Osoby, ktoré „komando“ prichytí v okolí Mestského kultúrneho centra Benedeka Csaplára pri čítaní, dostanú možnosť bezplatného zápisu do knižnice.

Využijúc (aj) túto možnosť, vojdite do Žitnoostrovskej knižnice v Dunajskej Strede, do sveta kníh, určite nájdete vhodnú knihu na čítanie.

-rovin-

Toto ste už čítali?

Cookies