
V Budapešti sa včera večer otváral nový národný štadión, 67-tisícová Puskás Aréna. Súperom Rossiho zverencov bol dvojnásobný majster sveta Uruguaj a v základnej zostave nastúpila aj dvojica reprezentantov z DAC-u. Kým Máté Vida odohral celý zápas, Zsolt Kalmár musel v 83. minúte nútene striedať.
Podľa informácií Maďarského futbalového zväzu (MLSZ) utrpel kapitán nášho mužstva zlomeninu členka.
„Pri snahe o zisk lopty zostala Zsoltimu noha pod telom a z ihriska ho odniesli na nosidlách. Po zápase okamžite zamieril na vyšetrenie do nemocnice, ktoré preukázalo zlomeninu členka. Jeho zranenie si vyžiada viacmesačnú absenciu,“ napísal MLSZ.
Pre Kalmára je to už druhé vážne zranenie v priebehu aktuálnej sezóny. Len pred pár týždňami sa vrátil na trávniky po operácii kolena, ktoré absolvoval v polovici augusta.
zdroj: dac1904.sk
Toto ste už čítali?
Link na živý prenos z pohárového stretnutia Svätý Peter - DAC 1904
Úvodné stretnutie A - mužstva v novom ročníku Slovnaft...
Predaj vstupeniek na stretnutie DAC 1904 - Podbrezová
Predaj vstupeniek na sobotňajšie ligové stretnutie v MOL...
