Back to top

Každá dunajskostredská domácnosť dostane stolový kalendár – s VIDEOM

Publikované: 20. január 2020 - 9:48
Samospráva mesta Dunajská Streda aj v tomto roku prekvapí alebo už prekvapila každú domácnosť v meste užitočným darčekom: stolovým kalendárom 2020 v maďarsko-slovenskom jazyku.
Každá dunajskostredská domácnosť dostane stolový kalendár – s VIDEOM

Toto kvalitné vydanie vychádza pod záštitou mestské médiá prevádzkujúceho Perfects Rt., obsahuje množstvo užitočných informácií pre obyvateľov mesta, ako napr. harmonogram mestskej autobusovej dopravy, údaje súvisiace s triedeným odpadom a ich odvozom od rodinných domov, ako aj dátumy významných dní Dunajskej Stredy. 

Fotografie mesta do kalendára na rok 2020 vybral a zostavil aj náš portál prevádzkujúci Perfects Rt. z momentiek Attilu Nagya.

Dunajskostredčanov, ktorí ešte ani začiatkom tohto týždňa nedostali, resp. pre nejakú príčinu nebolo možné im kalendár doručiť, aby prišli s občianskym preukazom do klientskeho centra Mestského úradu Dunajská Streda a tu prevzali jeden výtlačok.

O  distribúcii kalendára informujeme aj vo vysielaní DSTV, kde o jeho úlohe sa vyjadrí aj predseda podniku prevádzkujúceho mestské médiá László A. Szabó.

Toto ste už čítali?

Cookies