Back to top

Kedy bude platná vaša vernostná karta aj na rok 2018?

Publikované: 19. október 2017 - 13:58
Mestský úrad v Dunajskej Strede v súčasnosti eviduje niektoré prípady občanov, ktorí ešte nestihli zaplatiť mestu miestne dane a poplatky na rok 2017. Tým však riskujú to, že na rok 2018 im nebude platná Vernostná karta, ktorá im poskytuje viacero zliav.

Oddelenie daní a poplatkov na Mestskom úrade v Dunajskej Strede preto upozorňuje občanov mesta, aby vyrovnali všetky svoje nedoplatky /miestne dane, poplatok za odpad/ voči mestu, a to najneskôr do 30. novembra 2017, v opačnom prípade im Vernostná karta stráca platnosť na rok 2018. Ak poplatky budú zaplatené až po tomto termíne, ich Vernostná karta v budúcom roku bude nepoužiteľná.

Daňovníkom, ktorí nedoplatky neuhradia do konca novembra, zaniknú nasledujúce výhody, vyplývajúce z Vernostnej karty: zľavnený vstup na termálne kúpalisko a na umelú ľadovú plochu, zľavnené cestovanie na mestskom autobuse, zľavnená parkovacia karta, zľavy pre detí majiteľov Vernostnej karty v školskej družine a v materských školách. Okrem toho v roku 2018 nebudú môcť nakupovať výhodne v niektorých malých obchodoch, ktorých majitelia sa pripojili k projektu poskytnutia zliav Dunajskostredčanom. Ide teda o významené zľavy, preto sa oplatí nedoplatky zaplatiť do 30. novembra

Zdroj: dunstreda.sk - (pve)

Toto ste už čítali?

Cookies