Back to top

Komárno-DAC v 3. kole Slovnaft Cupu

Publikované: 26. august 2021 - 13:03
V ďalšom pohárovom kole nás čaká juhoslovenské derby proti zverencom Mikuláša Radványiho.
Komárno-DAC v 3. kole Slovnaft Cupu

DAC si minulú stredu víťazstvom 6:0 na ihrisku štvrtoligového TJ Veľké Lovce zabezpečil postup do 3. kola Slovnaft Cupu. Podľa pavúka súťaže, ktorý stanovil rozpis práve po 3. kolo, bolo známe, že ďalším súperom žlto-modrých bude postupujúci zo stretnutia FC Okoličná na Ostrove-KFC Komárno.

Tento súboj okresných rivalov sa hral včera a zverenci Mikuláša Radványiho v ňom potvrdili rolu favorita, keď účastníka V. ligy porazili na jeho trávniku 8:0 (góly: Györgyi a Bayemi po 2, Rumanský, Abrahám, Domonkos a Tóth).

Oficiálnym hracím termínom 3. kola SC je streda 22.9.2021 o 15.30 hod. Okrem zápasu Komárno-DAC bude v tejto fáze už len jeden ďalší, v ktorom na seba narazia účastníci prvej a druhej ligy. Šamorín v ňom privíta Sereď.

Ako je známe, vlani na jeseň bol Slovenský pohár pre pandemické opatrenia prerušený a pokračoval až na jar, aj to len za účasti tímov dvoch najvyšších súťaží. Tých 13 tímov nižších súťaží, ktoré sa vlani prebojovali do 4. kola, budú preto v tomto roku automaticky zaradené do súťaže až v 4. kole.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies