Back to top

Láska lieči – v nedeľu v MAX-e organizujú odber krvi

Publikované: 10. február 2020 - 10:08
S programom Červeného kríža Valentínska kvapka krvi sa už štvrťstoročie spája láska a zo srdca prýštiaca pomoc.
Láska lieči – v nedeľu v MAX-e organizujú odber krvi

„Láska lieči“ to je slogan tohtoročného jubilejného podujatia, a v jeho duchu očakávajú darcov krvi v nedeľu, 16. februára v zábavno-obchodnom a nákupnom centre MAX.

Ildikó Ferenci, manažérka obchodného centra nášmu portálu povedala, že v tomto roku sa po 12. krát zapájajú do tohto šľachetného programu a veria, že aj v teraz mnohí využijú túto mobilnú možnosť darovania krvi v MAX-e. 

„Tak, ako v predchádzajúcich rokoch, aj teraz očakávame darcov ráno od 8. hodiny – tých viacnásobných, ako aj nových, ktorí darujú krv po prvýkrát. K registrácii budú spolupracovníci dunajskostredského oblastného Slovenského červeného kríža pripravení už skôr, od pol ôsmej približne do 11. hodiny – to bude závisieť aj od počtu prihlásených. Po registrácii a vyšetrení bude nasledovať samotný odber, pri ktorom každý rok asistujú pracovníci Národnej transfúznej služby Slovenskej republiky“ - povedala manažérka.

„Obchodné centrum MAX bude prístupné z každej strany, každý vchod bude otvorený od 7. 30. Pre vodičov bude otvorený aj parkovací dom, tiež od 7.30“ - doplnila Ildikó Ferenci.

Obchodné centrum nepustí darcov preč s prázdnymi rukami, kino im dáva 3-eurový kupón, predajňa s obuvou 30%-nú zľavu, obchod s výživovými doplnkami 20%-nú zľavu, balíček pre darcov obsahuje občerstvenie. Od zdravotnej poisťovne úspešní darcovia dostanú vitamínový balíček. 

Príďte aj Vy, pomôžte svojou krvou odkázaným!

Kedy: v nedeľu, 16. februára 2020, medzi 8.-12. hodinou (registrácia medzi 7.30-11.00)

Kde: obchodné centrum MAX, kino Cinemax

Podporovatelia: Cinemax, CCC, BioTech USA, Duntel, Pepco, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Národná transfúzna služba, Slovenský červený kríž

Mediálni partneri: dunaszerdahelyi.sk, Žitný ostrov

Cookies