Back to top

MFK Topvar Topoľčany - DAC B/Vrakúň 0:2 (0:0)

Publikované: 3. apríl 2018 - 15:07
Do tretice to vyšlo, po domácej remíze a prehre si juniorka pripísala prvé jarné víťazstvo. Rozhodli o ňom góly dorastenca Almásiho.

MFK Topvar Topoľčany - DAC B/Vrakúň 0:2 (0:0)

31. marca 2017, sobota, 15.30 hod

Góly: 60. Almási, 73. Almási

Rozhodoval: Papuča - 180 divákov

DAC B/Vrakúň: Slávik - Szelle (58. Magyar), G. Varga, Kone (63. Chabreček), Bajić - Viola, Tešlár (77. László) - Liashenko (78. Janček), Trajkovski, Iván (85. Tornyai) - Almási. Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „Zápas nebol pre nás jednoduchý, aj keď sme mali počas celého priebehu hernú prevahu. Od úvodu sme hrali aktívne, už v prvom polčase sme si vytvorili niekoľko dobrých situácii, z ktorých sme mohli streliť gól. V zakončení nám však chýbal kľud a dôraz. Do druhého polčasu sme chceli našu hru trošku ukľudniť a spresniť, hrať trpezlivo a zvýšiť hlavne doraz v súperovom pokutovom území. Po hodine hry sa nám po peknej akcii podarilo ísť do vedenia, neskôr sme pridali druhy gól a zvyšok zápasu sme už v kľude dohrali. Mali sme dobré úseky, no aj slabšie, ale chlapci ukázali väčšiu túžbu po víťazstve ako domáci a naše víťazstvo je plne zaslúžené. Po posledných nevydarených výsledkoch je toto víťazstvo pre nás veľmi cenné a dôležité, hlavne pre sebavedomie mužstva a hráčov do ďalších ťažkých zápasov, ktoré nás najbližšie čakajú.“

V sobotu zavíta do Vrakúne Šaľa a budúcu stredu odohrá juniorka derby v Gabčíkove.

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Cookies