Back to top

Milan Dimun predĺžil zmluvu do leta 2025

Publikované: 21. apríl 2023 - 9:35
Vedenie klubu DAC sa dohodlo s 26-ročným stredopoliarom na predĺžení jeho pôvodného kontraktu o ďalšie dve sezóny.
Milan Dimun predĺžil zmluvu do leta 2025

Už je to oficiálne - Milan Dimun predĺžil s naším klubom zmluvu o ďalšie dva roky! Dvadsaťšesťročný defenzívny stredopoliar prišiel na Žitný ostrov v lete 2021 z Cracovie Krakov a podpísal kontrakt do konca aktuálnej sezóny 2022/23. Teraz sa vedenie DAC-u a odchovanec košického futbalu dohodli na predĺžení vzájomnej spolupráce ešte o dva roky dlhšie, t.j. do 30. júna 2025. Po dotiahnutí formalít ju obe strany spečatili podpisom pod zmluvu.

Milan Dimun sa v našom drese doteraz predstavil v 53 stretnutiach Fortuna ligy, skóroval 4-krát. V Európskej konferenčnej lige pridal ďalších 6 štartov, v Slovnaft Cupe nastúpil 5-krát.

„Som veľmi šťastný, že sme s DAC-om predĺžili zmluvu a zostanem tu aj ďalšie dva roky. Mal som konkrétnu ponuku zo zahraničia, ale v DAC sa cítim super, mám tu zázemie, rodinu a kamarátov. Taktiež verím vízii klubu, ktorá sa nastolila. Teší ma, že sme proces predĺženia zmluvy ukončili a môžem sa sústrediť iba na futbal. Pevne verím, že budeme naďalej dosahovať dobré výsledky a na konci sezóny z toho bude výrazný úspech. Mám tie najvyššie ambície, bolo by pekné vyhrať ligu a predstaviť sa v skupinovej fáze niektorej európskej súťaže,“ povedal po podpise novej zmluvy Milan Dimun.

 

„S radosťou oznamujeme predĺženie zmluvy s Milanom. Je to hráč, ktorý je veľkým prínosom pre mužstvo na ihrisku aj mimo neho. Na svojej pozícii v strede ihriska nie je vždy v centre pozornosti, je však veľmi dôležitý pre udržanie rovnováhy a stability v tíme. Tešíme sa na spoločný boj s výzvami, ktoré sú pred nami,“ doplnil športový riaditeľ DAC-u Jan Van Daele.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies