Back to top

Na začiatku cesty

Publikované: 26. január 2017 - 14:43
Pred rokom som vám písal o začiatku novej cesty, a v týchto dňoch už náš nový projekt z roku 2016 oslavuje svoje prvé narodeniny. V tomto čísle sa venujeme aj tejto téme, spomenieme aj niekoľko číselných údajov, ale okrem toho považujem za dôležité vyzdvihnúť aj to, že sme stále len na začiatku dlhšieho procesu.

Mediálny trh je v 21. storočí veľmi volatilný, preto aj my neustále sledujeme trendy, podľa ktorých sa snažíme ponúkať na našom portáli stále nové a zaujímavé témy. Naším cieľom je čo najlepšie spĺňať vaše očakávania a nároky a významnú úlohu zohráva aj potreba zvečniť informácie o živote v našom meste. 

Minulý rok sa Dunajskostredský Hlásnik zmenil navonok, ale aj obsahovo, a my sme sa museli pozrieť pravde do očí, že ani napriek formálnym zmenám nie je možné všetky texty, ktoré by sme chceli, zmestiť na 16 strán. Tak sa teda pokúšame, ako je to bežné pri regionálnej tlači, vzájomne previazať obsah tlačenej a online verzie. Pritom berieme do úvahy aj to, že nie každý má prístup k internetu,  preto naše najdôležitejšie témy dostanú priestor v 20 číslach  tlačenej verzie, kým ďalšie informácie a obrázky sú k dispozícii na  portáli www.dunajskostredsky.sk či na našej facebookovej stránke.

 Previazanie obsahu sa však netýkalo len portálu a časopisu; veď aj online verzia mestskej televízie, aktuality a archív je prístupný na našom portáli. Zmeny znamenali aj lepšiu prístupnosť obsahu, takže sa oveľa viac informácií dostalo k obyvateľom. Treba uviesť aj to, že ste sa aj vy mnohí podelili s nami o vaše nápady, spomedzi ktorých v tomto roku mnohé zrealizujeme, takže na jednom mieste sa sústredia informácie a oznamy  týkajúce sa Dunajskej Stredy a množstvo zábavného obsahu. Náš tím pracuje pre vašu informovanosť – ďakujeme vám za pozornosť!

Rajkovics Péter, hlavný redaktor

Uverejnené v 2. čísle Dunajskostredského Hlásnika 2017

 

Toto ste už čítali?

Cookies