Back to top

Národný týždeň manželstva potrvá do nedele 20. februára

Publikované: 15. február 2022 - 11:44
Národný týždeň manželstva (NTM) sa začal v pondelok 14. februára a vytvára príležitosť a súčasne povzbudzuje partnerské dvojice k tomu, aby zhodnotili úroveň vzájomného prepojenia a venovali zvýšenú pozornosť oblastiam, v ktorých sa im až tak nedarí.
Národný týždeň manželstva potrvá do nedele 20. februára

Pri tejto príležitosti je pripravených aj viacero aktivít či podujatí. TASR o tom informoval koordinátor NTM Vladimír Sochor.

NTM párom pripomína, že manželstvo potrebuje každodennú starostlivosť. Zároveň je príležitosťou prehodnotiť vzťahy, naučiť sa novým zručnostiam a priniesť potrebné osvieženie. Témou 12. ročníka podujatia je Manželský trojuholník.

Aj tento rok NTM prináša tipy a inšpirácie pre manželské dvojice v kombinácii živých stretnutí aj virtuálnych programov. Je možné vybrať si z celonárodných aj z miestnych aktivít. Väčšina aktuálnej ponuky programov a aktivít aktuálneho ročníka sa nachádza na webe NTM. Medzi on-line podujatia patrí napríklad celonárodný náučno-zábavný kvíz o manželstve či manželský budíček formou SMS alebo e-mailu. Pripravená je aj mobilná aplikácia, ktorá sa zameriava na vychádzku do prírody pre manželov, ktorá obsahuje otázky a úlohy.

NTM potrvá do nedele 20. februára.

 

(MTI/Felvidék.ma-teraz.sk)

Toto ste už čítali?

Cookies