Nachádzate sa tu

Návrat do práce: DAC zajtra začne zimnú prípravu

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, január 11 - 15:18 | Správy DAC
V sobotu poobede DAC odštartuje prípravu na jarnú časť Fortuna ligy.
Návrat do práce: DAC zajtra začne zimnú prípravu

Prvú časť ligovej sezóny ukončil DAC na striebornom stupienku, čím dosiahol najlepšie jesenné umiestnenie klubovej histórii. Príprava na jarnú časť sa pre zverencov trénera Petra Hyballu začne zajtra, v sobotu 12. januára.

Po poslednom jesennom stretnutí, v ktorom sme na nitrianskom štadióne porazili Sereď 1:0, sa hráči rozpŕchli na päťtýždňovú dovolenku. Trénerský štáb im však pripravil individuálne tréningové plány.

Prvý spoločný tréning absolvuje mužstvo zajtra poobede v Akadémii. Úvodných jedenásť dní prípravy bude prebiehať v domácich podmienkach, 23. januára tím odletí na sústredenie do tureckého Beleku, odkiaľ sa vráti 6. februára.

Zimnú prípravu spestrí osem prípravných stretnutí, z toho štyri v rámci sústredenia v Turecku. Generálkou na štart jarnej časti Fortuna ligy bude súboj proti rakúskemu prvoligistovi SV Mattersburg v sobotu 9. februára.

Prvé jarné kolo ponúkne ozajstnú lahôdku, veď pri slávnostnom otváraní nového štadióna k nám zavíta líder a najväčší rival, Slovan Bratislava. Toto derby sa odohrá 16. februára 2019 o 16.00 h.

Zdroj: fcdac.sk

Tagy: DAC