Back to top

Nenechaj si ujsť posledné dva domáce zápasy!

Publikované: 16. apríl 2023 - 8:29
Pomaly sa začína záverečné odpočítavanie, príjemné šteklenie v bruchu je čoraz silnejšie. Ak sa chceš nudiť, nerob nič! Ak si však chceš spolu s tímom DAC užiť atmosféru súbojov so Slovanom a v záverečnom kole s Banskou Bystricou, kúp si kombinovanú vstupenku na tieto dva zápasy!
Nenechaj si ujsť posledné dva domáce zápasy!

Nech už sezóna dopadne akokoľvekisté je, že na túto jar budeme ešte dlho spomínať. V domácom prostredí odohráme už iba dva zápasy, a z nich ten prvý je megašláger a superderby proti Slovanu. A v poslednom kole privítame Banskú Bystricu, a pokiaľ bude pri stáť nás aj Fortuna, Dunajskú Stredu, Žitný ostrov, Matúšovu zem a celú Karpatskú kotlinu opantá skutočná festivalová nálada. Ak nechceš byť toho súčasťou, nemusíš ďalej čítať. Ak ťa však nainfikovala žlto-modrá futbalová horúčka a nechceš iba závistlivo počúvať pozápasové rozprávanie tvojich známych, zakúp si kombinovanú vstupenku (permanentku na dva zápasy) a fandi s nami naplno!

O čom je reč? Nuž, o tomto:

7. máj 2023 - nedeľa: DAC 1904-Slovan
20. máj 2023 - sobota: DAC 1904-Banská Bystrica

2 in 1 – zakúp si permanentku!

Počas prvého májového víkendu bude MOL Aréna dejiskom ďalšieho derby DAC-Slovan! O dva týždne neskôr nás zase čaká záverečný duel sezóny proti nováčikovi z Banskej Bystrice. Nepremeškaj ani jeden z týchto zápasov, pretože sme svedkami historickej jari. Zjednoduš si to a zabezpeč si vstupenku naraz na oba zápasy - v podobe permanentky!

Prečo je permanentka praktická:

Po jej zakúpení už nemusíš riešiť, či nájdeš voľné miesto vo svojom obľúbenom sektore. Ak si zakúpiš permanentku, vždy si môžeš byť istý svojim miestom na štadióne a nemusíš sa obávať, že sa na poslednú chvíľu nedostaneš k vstupenke.

Predaj permanentných vstupeniek:

Osobne:
- 14. 4. 2023 - MOL Aréna pokladňa č. 2: hneď po zápase DAC-Podbrezová
- sobota 15.4.2023 - štvrtok 27. 4. 2023: DAC store

Online:
- sobota15.4.2023 od 12.00 h do štvrtka 27.4.2023 do 20.00 h

Aké výhody prináša permanentka na dva zápasy

- vstup na zostávajúce domáce zápasy
- istá účasť na super derby proti Slovanu
- automatická registrácia pred rizikovými zápasmi
- bezplatná klubová karta
- bezplatná Cashless-karta
- zľava 10% v DAC store
- ďalšie zľavy u partnerov DAC

Kompletný zoznam zliav pre majiteľov permanentiek nájdete na Fanportali. Po registrácii na stránke máte možnosť na online dobitie Cashless-karty.

Dobré vedieť:

- kúpa permanentky je podmienená vyplnením registračného formulára
- pre deti do 15 rokov, osoby nad 65 rokov, respektíve so zdravotným postihnutím, je potrebné pri kúpe zľavnenej permanentky predložiť doklad oprávňujúci k zľave
- v prípade online nákupu dostane kupujúci voucher, ktorý môže neskôr zameniť za permanentku

Cenník:

Tieto dve domáce stretnutia sú kľúčové v tom, aby sme dosiahli náš cieľ a zaznamenali historický úspech! Kúp si teraz permanentku na zostávajúce dva zápasy sezóny a zaži jedinečnú atmosféru MOL Arény!

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies